Byłoby idealnie, gdyby nie Kim czyli drugi weekend WGP za nami

forex brokerları binaire opties veilig Dwa bardzo dobre spotkania, przynoszące zwycięstwo oraz gorzka porażka na koniec. Tak przedstawia się bilans polskich siatkarek w turnieju World Grand Prix rozgrywanym w Ostrowcu Świętokrzyskim.

MalwinaSmarzekPOL

Malwina Smarzek była liderką polskiej drużyny w zwycięskich spotkaniach (fot. FIVB)

http://pianoforte.com.au/?porawa=scalping-strategy-forex&118=af W drugi weekend zmagań tegorocznego World Grand Prix, polskie siatkarki rywalizowały z zawodniczkami Peru, Argentyny oraz Korei Południowej. Zanotowały dwa zwycięstwa oraz porażkę. W kolejny weekend przyjdzie im się zmierzyć z ekipami Kazachstanu, Korei oraz Kolumbii.

follow source url see url Złe dobrego początki

http://mhs.se/produkt-kategori/mhm-1990-1999/page/3/?add-to-cart=1679 W pierwszym meczu turnieju Polki mierzyły się z ekipą Peru. Mecz był trudny. Pierwszy set padł łupem ekipy przyjezdnych. Jednak w kolejnych partiach polska drużyna podniosła się i zaczęła lepiej grać, dzięki czemu trzy kolejne sety były pokazem polskiej siły. Biało-czerwone wygrały całe spotkanie 3:1 i pozostawały niepokonane w tegorocznej World Grand Prix.

http://www.fordbaris.com/?jiiias=en-sa%C4%9Flam-forex-%C5%9Firketi&668=e3 Z raportu meczowego wynika, że nasze siatkarki były lepsze zarówno w ataku jak i polu serwisowym. Blok z kolei był po stronie Peruwianek, które punktowały w tym elemencie 10-krotnie. Polki oddały rywalkom 29 punktów, przy 25 ,,oczkach” drużyny Peru. Najlepsza w polskiej drużynie była Malwina Smarzek zdobywając 18 punktów. Tuż za jej plecami uplasowała się Agnieszka Kąkolewska z dorobkiem 17 punktów. U rywalek prym wiodła Carla Rueda Cotito z dorobkiem 20 punktów, a drugą najlepszą zawodniczką okazała się Jessenia Uceda.

Mecz Polska- Peru w liczbach
Mecz Polska – Peru w liczbach

http://webconsultingsmp.it/?rjuks=www-bfmmarkets-com&491=bd Mecz z Argentyną był szybki i przyjemny. Polki w trzech setach pokonały rywalki z Ameryki Południowej, a prawie każda partia była pokazem siły polskiej drużyny. Jedynie w drugim secie zawodniczki Argentyny postawiły się biało-czerwonym i partia ta rozstrzygnęła się dopiero po grze na przewagi.

Polki były lepsze w każdym elemencie, czy to atak, serwis czy blok, każda z tych pozycji była zdominowana przez polską drużynę. Siatkarki oddały Argentynkom tylko 9 punktów przy aż 17 sprezentowanych przez drużynę przeciwną. Najlepszymi zawodniczkami okazały się kolejny raz  Agnieszka Kąkolewska oraz Malwina Smarzek. Obie zdobyły po 14 punktów. W drużynie Argentyny najjaśniejszą postacią była Lucia Fresco z 17 ,,oczkami”.

Statystyki meczu
Pewna wygrana Polek z Argentyną w liczbach

Po dwóch dobry meczach niestety przyszła porażka. Polki tylko w pierwszym secie potrafiły przeciwstawić się Koreankom. Kolejne trzy partie padły łupem siatkarek z Azji. Statystyki pokazują, że polska drużyna nie miała argumentów, aby pokonać drużynę Korei Południowej.

Koreanki były skuteczniejsze we wszystkich elementach. Jedynie przyjęcie przemawiało na korzyść Polek. W wygraniu meczu nie pomogła nawet dobra postawa Bereniki Tomsi, która zdobyła 23 punkty. W koreańskiej ekipie brylowała Kim. Gwiazda światowej siatkówki w kluczowych momentach brała ciężar gry na swoje barki i zakończyła mecz z 26 „oczkami” na koncie.