Currently browsing category

ESPRESSO

1506457288938_1

Espresso z Jakubem Kochanowskim

Espresso w towarzystwie mistrza świata juniorów? Żaden problem! Próbujcie i poznawajcie Kubę Kochanowskiego, środkowego Indykpolu AZS-u Olsztyn.

1500195834750_1

Espresso z Wojciechem Sobalą

Wakacyjne espresso z Wojciechem Sobalą w roli głównej podano! Przekonajcie się, czego jeszcze nie wiecie o środkowym Jastrzębskiego Węgla.

jelonka

Espresso z Jeleną Blagojević

Reprezentantka Serbii, była siatkarka Chemika Police, która w przyszłym sezonie zagra w Developresie Rzeszów w naszym #VEspresso. Poznajcie Jelenę Blagojević odrobinę bliżej!

espresso

Espresso z Nicolą Negro

Nicola Negro, znany w Polsce z pracy m.in. we Wrocławiu i Dąbrowie Górniczej, zgodził się wypić z nami espresso. Poznajcie lepiej szkoleniowca Delta …

Maciek Zajder

Espresso z Maciejem Zajderem

Dziś proponujemy Wam espresso w towarzystwie Macieja Zajdera. Gotowi? Przekonajcie się czego jeszcze nie wiecie o środkowym Espadonu Szczecin.

1493364726194_1

Espresso z Anią Kołakowską

Zapraszamy na kolejną odsłonę naszego specjalnego wydania espresso z okazji 5000 obserwujących na Twitterze. Dziś w roli głównej Ania! Smacznego :)

Fred Winters stawia na kawę czarną jak jego serce ( fot. archiwum prywatne)

Espresso z Fredem Wintersem

Fred Winters – barwna postać Asseco Resovii Rzeszów. Jaki jest, co lubi i przede wszystkim jaką kawę pije? Przekonacie się w najbliższych …

janek

Espresso z Janem Królem

Poznajcie Jana Króla w 30 sekund i zobaczcie, dlaczego warto wybrać się z nim na wesele, albo do teatru!

kaja

Espresso z Kają Grobelną

Kaja Grobelna to bez wątpienia jedna z najjaśniejszych postaci w trwającym sezonie ORLEN Ligi. Jaka jest zawodniczka Budowlanych Łódź? Przedstawiamy ją w …