Autobiografia Giby Sportową Książką Roku?

Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

plebiscyt.sportowaksiazkaroku.pl: Autobiografia Giby „W Punkt” została nominowana w plebiscycie na Sportową Książkę Roku. Lektura Wydawnictwa SQN jest jedną z dwudziestu publikacji, na które czytelnicy mogą głosować do końca stycznia. W zestawieniu znalazł się również „Zabójczy tie-break” Nikodema Pałasza.

pzps.pl: Polscy kadeci wygrali turniej w Spale i zakwalifikowali się do mistrzostw Europy U19. Poza Polakami w imprezie wezmą udział reprezentacje Rosji, Turcji, Francji, Rumunii, Włoch, Bułgarii, Finlandii, Belgii, Czech, Słowacji i Węgier. W Kownie kwalifikację do mistrzostw Europy U18 wywalczyły również kadetki. Obok Polek o tytuł zawalczą Serbki, Białorusinki, Turczynki, Rosjanki, Niemki, Bułgarki, Greczynki, Rumunki, Włoszki, Słowenki i Holenderki.

polsatsport.pl: Bernardo Rezende zrezygnował z posady selekcjonera reprezentacji Brazylii. Jego następcą został Renan Dal Zotto.

volleyball.it: Gospodarzem tegorocznego Final Four Ligi Mistrzów będzie Sir Sicoma Colussi Perugia. Impreza odbędzie się w dniach 29-30 kwietnia, a mecze zostaną rozegrane w Rzymie w hali Palalottomatica.

jastrzebskiwegiel.pl: Operację przepukliny kręgosłupa przeszedł niedawno Wojciech Sobala. Proces rekonwalescencji siatkarza potrwa około 2-3 miesięcy co oznacza, że może on powrócić na parkiet jeszcze w tym sezonie.

worldofvolley.com: Polski siatkarz w Indonezji! Dwudziestosześcioletni atakujący, Bartosz Krzysiek podpisał kontrakt z klubem Jakarta Electric.

youtube.com/Алмаз Хаиров: Czy się stoi, czy na stoliku leży… obrona się należy! Zobaczcie jak to robi fiński libero Lauri Kerminen 🙂