Liga Siatkówki Kobiet 2019/2020

AKTUALNA TABELA
1. Grupa Azoty Chemik Police 39 pkt (14 rozegranych meczów)
2. Developres SkyRes Rzeszów 36 pkt (14 rm)
3. DPD Legionovia Legionowo 27 pkt (14 rm)
4. Grot Budowlani Łódź 25 pkt (13 rm)
5. ŁKS Commercecon Łódź 25 pkt (14 rm)
6. BKS Stal Bielsko-Biała 19 pkt (14 rm)
7. Energa MKS Kalisz 19 pkt (14 rm)
8. Enea PTPS Piła 18 pkt (14 rm)
9. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 17 pkt (13 rm)
10. #VolleyWrocław 10 pkt (14 rm)
11. E.LECLERC Radomka Radom 9 pkt (14 rm)
12. Wisła Warszawa 2 pkt (12 rm)

I KOLEJKA
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź 2:3 (28:26, 25:27, 17:25, 25:18, 19:21)
Wisła Warszawa SA – #VolleyWrocław 1:3 (23:25, 26:28, 25:23, 21:25)
Developres SkyRes Rzeszów – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (25:13, 25:18, 22:25, 25:20)
Grupa Azoty Chemik Police – Enea PTPS Piła 3:0 (25:13, 25:15, 25:18)
E.LECLERC Radomka Radom – BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 25:21, 23:25, 22:25)
ŁKS Commercecon Łódź – Energa MKS Kalisz 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)

II KOLEJKA
Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz 3:0 (28:26, 27:25, 25:19)
E.LECLERC Radomka Radom – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:22, 22:25, 21:25, 18:25)
Enea PTPS Piła – BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:19, 25:22)
DPD Legionovia Legionowo – Grupa Azoty Chemik Police 2:3 (26:24, 25:23, 18:5, 16:25, 8:15)
#VolleyWrocław – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 18:25, 21:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Wisła Warszawa SA 3:0 (26:24, 25:23, 26:24)

III KOLEJKA
Wisła Warszawa SA – Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 17:25, 13:25)
Developres SkyRes Rzeszów – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:18, 31:29)
Grupa Azoty Chemik Police – #VolleyWrocław 3:0 (25:20, 25:20, 25:20)
BKS Stal Bielsko-Biała – DPD Legionovia Legionowo 2:3 (25:27, 22:25, 25:21, 25:20, 13:15)
ŁKS Commercecon Łódź – Enea PTPS Piła 1:3 (24:26, 22:25, 25:23, 14:25)
Energa MKS Kalisz – E.LECLERC Radomka Radom 3:1 (25:18, 28:26, 23:25, 25:12)

IV KOLEJKA
Grot Budowlani Łódź – E.LECLERC Radomka Radom 3:2 (22:25, 23:25, 25:16, 33:31, 15:8)
Enea PTPS Piła – Energa MKS Kalisz 1:3 (25:20, 22:25, 23:25, 19:25)
DPD Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:12, 25:22)
#VolleyWrocław – BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (19:25, 25:19, 19:25, 17:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grupa Azoty Chemik Police 2:3 (17:25, 25:21, 25:18, 19:25, 17:19)
Wisła Warszawa SA – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 15:25, 14:25)

V KOLEJKA
Developres SkyRes Rzeszów – Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:14, 25:19, 25:15)
Grupa Azoty Chemik Police – Wisła Warszawa 3:0 (25:12, 25:20, 25:15)
BKS Stal Bielsko-Biała – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:18, 25:23)
ŁKS Commercecon Łódź – #VolleyWrocław 3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:20)
Energa MKS Kalisz – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (27:25, 25:18, 22:25, 25:21)
E.LECLERC Radomka Radom – Enea PTPS Piła 0:3 (25:27, 27:29, 21:25)

VI KOLEJKA
Grot Budowlani Łódź – Enea PTPS Piła 3:1 (25:11, 20:25, 25:15, 25:17)
DPD Legionovia Legionowo – E.LECLERC Radomka Radom 3:1 (25:17, 20:25, 25:23, 25:21)
#VolleyWrocław – Energa MKS Kalisz 3:2 (25:19, 17:25, 15:25, 25:19, 15:12)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (16:25, 22:25, 14:25)
Wisła Warszawa – BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (19:25, 22:25, 28:26, 19:25)
Developres SkyRes Rzeszów – Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (26:28, 21:25, 23:25)

VII KOLEJKA
Grupa Azoty Chemik Police – Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:12, 25:21, 25:19)
BKS STAL Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 20:25, 19:25)
ŁKS Commercecon Łódź – Wisła Warszawa 3:0 (25:16, 25:22, 25:19)
Energa MKS Kalisz – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (15:25, 30:28, 22:25, 20:25)
E.LECLERC Radomka Radom – #VolleyWrocław 3:1 (25:22, 25:21, 19:25, 25:19)
Enea PTPS Piła – DPD Legionovia Legionowo 1:3 (18:25, 25:21, 23:25, 22:25)

VIII KOLEJKA
Grot Budowlani Łódź – DPD Legionovia Legionowo 1:3 (25:17, 18:25, 22:25, 19:25)
#VolleyWrocław – Enea PTPS Piła 1:3 (25:23, 23:25, 16:25, 22:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – E.LECLERC Radomka Radom 2:3 (28:26, 25:17, 22:25, 13:25, 13:15)
Wisła Warszawa – Energa MKS Kalisz 2:3 (25:16, 24:26, 25:20, 20:25, 11:15)
Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (23:25, 19:25, 26:24, 25:23, 15:11)
Grupa Azoty Chemik Police – BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:23, 25:18)

IX KOLEJKA
BKS STAL Bielsko-Biała – Grot Budowlani Łódź 1:3 (26:28, 19:25, 25:16, 23:25)
ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Chemik Police 2:3 (15:25, 23:25, 25:21, 25:21, 16:18)
Energa MKS Kalisz – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (19:25, 22:25, 22:25)
E.LECLERC Radomka Radom – Wisła Warszawa 3:2 (25:16, 15:25, 23:25, 25:13, 15:8)
Enea PTPS Piła – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0:3 (20:25, 22:25, 18:25)
DPD Legionovia Legionowo – #VolleyWrocław 3:1 (25:19, 16:25, 25:20, 25:20)

X KOLEJKA
Grot Budowlani Łódź – #VolleyWrocław 3:0 (25:19, 25:19, 25:18)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – DPD Legionovia Legionowo 1:3 (15:25, 16:25, 25:18, 25:27)
Wisła Warszawa – Enea PTPS Piła 1:3 (17:25, 23:25, 25:22, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów – E.LECLERC Radomka Radom 3:0 (25:22, 25:20, 25:14)
Grupa Azoty Chemik Police – Energa MKS Kalisz 3:0 (25:18, 25:23, 25:14)
BKS STAL Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (19:25, 25:23, 25:14, 25:21)

XI KOLEJKA
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 23:25, 23:25, 23:25)
Energa MKS Kalisz – BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 (9:25, 25:22, 26:24, 25:23)
E.LECLERC Radomka Radom – Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (18:25, 17:25, 16:25)
Enea PTPS Piła – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25, 22:25, 21:25)
DPD Legionovia Legionowo – Wisła Warszawa 3:0 (25:20, 25:20, 25:19)
#VolleyWrocław – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:2 (24:26, 25:23, 25:21, 23:25, 15:10)

XII KOLEJKA
Grot Budowlani Łódx – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0:3 (23:25, 25:27, 16:25)
#VolleyWrocław – Wisła Warszawa SA 3:0 (26:24, 25:12, 25:20)
DPD Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (18:25, 25:13, 16:25, 25:21, 14:16)
Enea PTPS Piła – Grupa Azoty Chemik Police 1:3 (22:25, 26:24, 16:25, 21:25)
BKS Stal Bielsko-Biała – E.LECLERC Radomka Radom 3:2 (22:25, 13:25, 28:26, 25:20, 16:14)
Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (25:22, 20:25, 27:25, 19:25, 5:15)

XIII KOLEJKA
Energa MKS Kalisz – Grot Budowlani Łódź 1:3 (32:30, 19:25, 22:25, 18:25)
ŁKS Commercecon Łódź – E.LECLERC Radomka Radom 3:0 (25:14, 25:19, 25:19)
BKS STAL Bielsko-Biała – Enea PTPS Piła [8.01 godz. 18.00]
Grupa Azoty Chemik Police – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (25:12, 25:20, 25:15)
Developres SkyRes Rzeszów – #VolleyWrocław 3:0 (25:14, 25:19, 25:15)
Wisła Warszawa – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz [06.03]

XIV KOLEJKA
Grot Budowlani Łódź – Wisła Warszawa [mecz nie odbył się]
Bank Pocztow Pałac Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (19:25, 19:25, 25:21, 25:21, 18:20)
#VolleyWrocław – Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (22:25, 11:25, 20:25)
DPD Legionovia Legionowo – BKS Stal Bielsko-Biała 3:2 (25:21, 24:26, 10:25, 25:23, 15:13)
Enea PTPS Piła – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (15:25, 22:25, 25:21, 15:25)
E.LECLERC Radomka Radom – Energa MKS Kalisz 0:3 (20:25, 17:25, 25:27)

TERMINARZ XV KOLEJKI
E.LECLERC Radomka Radom – Grot Budowlani Łódź [25.01 godz. 17.00]
Energa MKS Kalisz – Enea PTPS Piła [25.01 godz. 18.30]
ŁKS Commercecon Łódź – DPD Legionovia Legionowo [26.01 godz. 17.30]
BKS Stal Bielsko-Biała – #VolleyWrocław [24.01 godz. 17.30]
Grupa Azoty Chemik Police – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz [24.01 godz. 20.30]
Developres SkyRes Rzeszów – Wisła Warszawa [25.01 godz. 17.00]