Liga Siatkówki Kobiet 2019/2020

AKTUALNA TABELA
1. Developres SkyRes Rzeszów 23 pkt (8 rozegranych meczów)
2. Grupa Azoty Chemik Police 22 pkt (8 rozegranych meczów)
3. Grot Budowlani Łódź 16 pkt (8 rozegranych meczów)
4. ŁKS Commercecon Łódź 14 pkt (8 rozegranych meczów)
5. Energa MKS Kalisz 10 pkt (7 rozegranych meczów)
6. BKS Stal Bielsko-Biała 9 pkt (5 rozegranych meczów)
7. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 8 pkt (5 rozegranych meczów)
8. DPD Legionovia Legionowo 7 pkt (7 rozegranych meczów)
9. Enea PTPS Piła 6 pkt (6 rozegranych meczów)
10. #VolleyWrocław 3 pkt (6 rozegranych meczów)
11. E.LECLERC Radomka Radom 2 pkt (7 rozegranych meczów)
12. Wisła Warszawa 0 pkt (5 rozegranych meczów)

I KOLEJKA
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź 2:3 (28:26, 25:27, 17:25, 25:18, 19:21)
Wisła Warszawa SA – #VolleyWrocław 1:3 (23:25, 26:28, 25:23, 21:25)
Developres SkyRes Rzeszów – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (25:13, 25:18, 22:25, 25:20)
Grupa Azoty Chemik Police – Enea PTPS Piła 3:0 (25:13, 25:15, 25:18)
E.LECLERC Radomka Radom – BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 25:21, 23:25, 22:25)
ŁKS Commercecon Łódź – Energa MKS Kalisz 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)

II KOLEJKA
Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz 3:0 (28:26, 27:25, 25:19)
E.LECLERC Radomka Radom – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:22, 22:25, 21:25, 18:25)
Enea PTPS Piła – BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:19, 25:22)
DPD Legionovia Legionowo – Grupa Azoty Chemik Police 2:3 (26:24, 25:23, 18:5, 16:25, 8:15)
#VolleyWrocław – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 18:25, 21:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Wisła Warszawa SA 3:0 (26:24, 25:23, 26:24)

III KOLEJKA
Wisła Warszawa SA – Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 17:25, 13:25)
Developres SkyRes Rzeszów – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:18, 31:29)
Grupa Azoty Chemik Police – #VolleyWrocław 3:0 (25:20, 25:20, 25:20)
BKS Stal Bielsko-Biała – DPD Legionovia Legionowo 2:3 (25:27, 22:25, 25:21, 25:20, 13:15)
ŁKS Commercecon Łódź – Enea PTPS Piła 1:3 (24:26, 22:25, 25:23, 14:25)
Energa MKS Kalisz – E.LECLERC Radomka Radom 3:1 (25:18, 28:26, 23:25, 25:12)

IV KOLEJKA
Grot Budowlani Łódź – E.LECLERC Radomka Radom 3:2 (22:25, 23:25, 25:16, 33:31, 15:8)
Enea PTPS Piła – Energa MKS Kalisz 1:3 (25:20, 22:25, 23:25, 19:25)
DPD Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:12, 25:22)
#VolleyWrocław – BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (19:25, 25:19, 19:25, 17:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grupa Azoty Chemik Police 2:3 (17:25, 25:21, 25:18, 19:25, 17:19)
Wisła Warszawa SA – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 15:25, 14:25)

V KOLEJKA
Developres SkyRes Rzeszów – Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:14, 25:19, 25:15)
Grupa Azoty Chemik Police – Wisła Warszawa 3:0 (25:12, 25:20, 25:15)
BKS Stal Bielsko-Biała – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz [19.11 godz. 18.00]
ŁKS Commercecon Łódź – #VolleyWrocław 3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:20)
Energa MKS Kalisz – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (27:25, 25:18, 22:25, 25:21)
E.LECLERC Radomka Radom – Enea PTPS Piła [18.11 godz. 17.30]

XI KOLEJKA
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 23:25, 23:25, 23:25)
Energa MKS Kalisz – BKS Stal Bielsko-Biała [21.12]
E.LECLERC Radomka Radom – Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (18:25, 17:25, 16:25)
Enea PTPS Piła – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25, 22:25, 21:25)
DPD Legionovia Legionowo – Wisła Warszawa [21.12]
#VolleyWrocław – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz [21.12]

XII KOLEJKA
Grot Budowlani Łódx – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0:3 (23:25, 25:27, 16:25)
#VolleyWrocław – Wisła Warszawa SA [4.01]
DPD Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (18:25, 25:13, 16:25, 25:21, 14:16)
Enea PTPS Piła – Grupa Azoty Chemik Police 1:3 (22:25, 26:24, 16:25, 21:25)
BKS Stal Bielsko-Biała – E.LECLERC Radomka Radom 3:2 (22:25, 13:25, 28:26, 25:20, 16:14)
Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (25:22, 20:25, 27:25, 19:25, 5:15)