Media: Bednorz i Kochanowski odpadają na ostatniej prostej

Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

fundacjawagnera.pl: Vital Heynen podjął decyzję i podał skład reprezentacji Polski na XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera i gdański turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich. Na ostatniej prostej miejsce w czternastce stracili Jakub Kochanowski i Bartosz Bednorz.

pzps.pl: W piątek startuje turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich siatkarek we Wrocławiu. Polki będą rywalizować z Portoryko, Tajlandią i Serbią. – W porównaniu z poprzednim sezonem reprezentacja Polski zrobiła olbrzymi postęp – ocenił Maciej Jarosz.

sport.pl: Coraz więcej mówi się o kłopotach finansowych firmy Onico – sponsora tytularnego Onico Warszawa. – Klub wystartuje w rozgrywkach 2019/2020, start nie jest w żaden sposób zagrożony. Klub przygotowuje się do sezonu zgodnie z planem – podkreślił rzecznik prasowy stołecznej drużyny Maciej Prusiński.

volleyball.it: Znamy skład reprezentacji Serbii na XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Serbowie będą rywalami Polaków obok Brazylii i Finlandii. Zmagania wystartują już 3 lipca w krakowskiej Tauron Arenie. Tuż po zakończeniu zmagań towarzyskich serbscy siatkarze wyruszą do włoskiego Bari, gdzie będą walczyć o awans olimpijski.

polsatsport.pl: Za nami mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej służb mundurowych. Najlepsi w przemyskich zmaganiach okazali się strażacy Bartłomiej Baniak i Marcin Melnerowicz. Do zawodów przystąpiło aż 27 par.

propertynews.pl: JLL już po raz dziesiąty organizuje Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości. Do walki 1 sierpnia przystąpi rekordowych 60 par. Głównym celem jest w tym roku wsparcie Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

youtube.com/Polska Siatkówka: Zaglądamy za kulisy kadry Jacka Nawrockiego, która rozpoczyna zmagania o awans olimpijski. Zobaczcie, co dzieje się we Wrocławiu.