Media: Giba wraca na boisko. Wiemy już wszystko o Memoriale Wagnera


Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

fundacjawagnera.pl: Organizatorzy XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera odkryli już wszystkie karty. W tym roku turniej będzie odbywał się w krakowskiej TAURON Arenie. O tytuł powalczą reprezentacje Polski, Serbii, Brazylii i Finlandii w dniach 1-3 sierpnia.

skra.pl: Karol Kłos zostaje w Bełchatowie. Doświadczony środkowy zdecydował się na przedłużenie umowy z PGE Skrą. – Czas najwyższy, żeby te dwa lata były fajne, pełne sukcesów. Teraz jestem gotowy na to, jak nigdy do tej pory – mówił siatkarz podczas podpisywania nowego kontraktu.

jastrzebskiwegiel.pl: Coraz trudniejsza sytuacja kadrowa w Jastrzębskim Węglu. Z urazami zmagają się Lukas Kampa (problemy z kręgosłupem) oraz Julien Lyneel (kontuzja mięśni przywodziciela). Na razie jeszcze nie wiadomo, na jak długo obaj siatkarze będą wykluczeni z gry.

volleyball.it: Kevin Tillie zdecydował się na zmianę barw klubowych. Przyjmujący reprezentacji Francji postanowił dokończyć sezon we Włoszech i będzie występował w ekipie z Modeny. Ostatnio siatkarz grał w Chinach.

sport.tvp.pl: Szykuje się wielki powrót na boisko. Legendarny Brazylijczyk Giba został udziałowcem klubu i wybiegnie na boisko w ostatnim meczu sezonu. – IBB Polonia Londyn ma ogromny potencjał zrobienia czegoś niesamowitego, dzięki ludziom pełnym pasji i miłości do siatkówki – mówił 42-latek.

sport.pl: Wszystko wskazuje na to, że po sezonie Jakub Bednaruk zmieni barwy klubowe. Nowym pracodawcą polskiego szkoleniowca ma zostać MKS Będzin. Wraz z trenerem do zagłębiowskiej drużyny ma dołączyć Dawid Gunia.

youtube.com/KS Developres Rzeszów: Już w najbliższą sobotę startuje rywalizacja o puchar Polski siatkarek. Ekipa z Rzeszowa zaprasza!