Media: Jastrzębski Węgiel triumfuje, a Michał Winiarski reklamuje żele pod prysznic

Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

orlenliga.pl: Wyłoniono komplet ćwierćfinalistek zmagań o Puchar Polski. O udział w turnieju finałowym zespoły powalczą 16 marca. Chemik Police zmierzy się z Developresem Rzeszów, Budowlani Łódź z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza, Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna z Impelem Wrocław zaś Legionovia Legionowo z PGE Atomem Trefl Sopot.

pzps.pl: Jastrzębski Węgiel został młodzieżowym mistrzem Polski. W finale Młodej Ligi ekipa ze Śląska po tie-breaku pokonała RCS Cerrad Czarnych Radom.

trentinovolley.it: Po zakończeniu sezonu w Japonii Matej Kazijski zdecydował się powrócić na „stare śmieci”. W fazie play off Serie A będziemy mogli podziwiać jego umiejętności w barwach Trentino Volley. Do tej pory w ekipie z Trydentu-Górnej Adygi zdobył 4812 punktów w 325 rozegranych spotkaniach.

azspw.pl: AZS Politechnika Warszawska ma nowego sponsora. Stołeczny klub wspierać będzie Art Blast Warszawa. – Firma dba o to, aby wnętrza mieszkań i domów jej klientów były naprawdę wyjątkowe i kolorowe. Liczymy, że teraz pomoże nam nadać pięknych barw warszawskiej siatkówce – komentował z uśmiechem Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej SA.

kacik-info: 21 maja odbędzie się siódma edycja Meczu Gwiazd na rzecz Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych. – Do tej pory udział w Meczu Gwiazd potwierdzili m.in. Krzysztof Śmigiel, Małgorzata Glinka-Mogentale i Anna Werblińska. Do tego grona tradycyjnie dołączą skoczkowie narciarscy oraz siatkarki ORLEN Ligi i siatkarze PlusLigi – zapowiadają organizatorzy.

dlahandlu.pl: Michał Winiarski został ambasadorem nowej linii żeli pod prysznic Luksja Care Pro Men. „Świeżość w mistrzowskim wydaniu” to hasło towarzyszące kampanii z udziałem mistrza świata.

youtube.com/Chemik Police: – Zrób nogi jak ta ze „Sprawy dla reportera”, czyli kulisy sesji zdjęciowej do magazynu „Prestiż” siatkarek Chemika Police. To trzeba zobaczyć!