Media: Poważne zawirowania na rynku transferowym i kolejny sukces młodzieżówki

Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

ksstocznia.pl: Bartosz Kurek, Aleksander Maziarz, Lukas Tichacek, Nicholas Hoag, Matej Kazijski i Asparov Asparuchov nie  są już zawodnikami Stoczni Szczecin. To efekt bardzo poważnych problemów finansowych klubu, który może nie dograć sezonu do końca.

chemik-police.pl: Anna Grejman postanowiła rozwiązać umowę z Chemikiem Police. – Żadną tajemnicą jest, że Ania to prywatnie narzeczona Bartosza Kurka. Ze względu na zmiany w życiu sportowym Bartka, Ania poprosiła o możliwość rozwiązania kontraktu. Z uwagi na jej dobro postanowiliśmy nie robić jej pod górkę i wyrazić zgodę – mówi Paweł Frankowski, prezes klubu.

kmspolska.pl: Znamy komplet półfinalistów  Klubowych Mistrzostw Świata. W Częstochowie o tytuł powalczą Trentino Volley, Asseco Resovia Rzeszów, Cucine Lube Civitanova i Fakieł Nowy Urengoj. Mecze zaplanowano na sobotę i niedzielę.

indykpolazs.pl: Indykpol AZS Olsztyn świetnie radzi sobie w Pucharze CEV. Drużyna z Warmii ma na swoim koncie kolejne zwycięstwo, tym razem z greckim PAOKiem Saloniki. Rewanż zostanie rozegrany 5 grudnia w Salonikach.

voleybolks.com: Nowe miejsce pracy znalazł Mariusz Sordyl. Polski szkoleniowiec spróbuje swoich sił w Turcji. Trener związał się z ekipą Fenerbahce Stambuł.

polsatsport.pl: Polska reprezentacja do lat 17 wygrała mistrzostwa Europy Wschodniej EEVZA.  Podczas turnieju w Tallinie podopieczni Sebastiana Pawlika przegrali zaledwie dwa sety, pokonując  reprezentacje Białorusi, Rosji, Ukrainy, Estonii i Azerbejdżanu.

przegladsportowy.pl: Poważnej kontuzji nabawiła się Helene Rousseaux. – Pierwsze prognozy są takie, że przez około trzy miesiące będę wyłączona z gry – mówi zawodniczka, którą czeka operacja w Belgii.

youtube.com/Silesian Business League: Grać w siatkówkę może każdy. Zobaczcie, jak radzą sobie śląscy biznesmeni.