Media: Transferowy zawrót głowy

Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

assecoresovia.pl: Koniec sezonu to czas pożegnań. W Rzeszowie z klubem żegna się aż siedmiu zawodników, w tym m.in. Jochen Schoeps i Lukas Tichacek.

jastrzebskiwegiel.pl: W Jastrzębiu zbroją się już na kolejny sezon Plusligi. Do ekipy pomarańczowo-czarnych dołączą Dawid Konarski, Christian Fromm oraz Julien Lyneel. 

trentinovolley.it: Transfery nie omijają także włoskich klubów. Trentino Volley będzie miało nowego siatkarza, byłego środkowego PGE Skry Bełchatów – Srećko Lisiniaca.

impelwroclaw.pl: Na pomoc Impelowi! Klub z Dolnego Śląska boryka się z problemami finansowymi i nie wiadomo, czy wystąpi w nadchodzącym sezonie LSK. O pomoc prosi kibiców w akcji crowdfundingowej. 

lkscommerceconlodz.pl: Katarzyna Sielicka kończy karierę. Po zdobyciu srebrnego medalu w sezonie 2017/2018 LSK, przyjmująca łódzkiego klubu zdecydowała się odejść na siatkarską emeryturę.

weszlo.com: Chyba każdy zna Gibę, prawda? Teraz brazylijskiego siatkarza będzie można spotkać w Polsce, a dokładniej w Łodzi!

youtube.com: Rozgrywki PlusLigi 2017/2018 już za nami, ale warto przypomnieć sobie widowiskowe zagrania tego sezonu!

Daria Zmarzlik

Napisz do autorki: d.zmarzlik@volleycafe.pl