Media: znamy skład Polek na kwalifikacje do IO

Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

pzps.pl: Trener Nawrocki odkrył karty. Znamy szeroki skład na turniej kwalifikacyjny reprezentacji Polski kobiet! Turniej odbędzie się w holenderskim Apeldooorn w dniach 7-12 stycznia 2020 roku. Wśród powołanych nie ma m.in. Martyny Grajber, Katarzyny Zaroślińskiej-Król czy Pauliny Maj-Erwardt.

polsatsport.pl: Łukasz Kaczmarek wykluczony z gry. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn–Koźle przez najbliższy czas będzie musiała poradzić sobie bez pierwszego atakującego. Zawodnik przeszedł już badania i teraz czeka na dokładną diagnozę.

przegladsportowy.pl: Polacy będą współorganizować mistrzostwa Europy w 2021 roku! Aż 25 spotkań czempionatu starego kontynentu odbędzie się w Polsce, w tym półfinały oraz finały. Pozostali gospodarze imprezy to Czechy, Estonia oraz Finlandia.

plusliga.pl: Slobodan Kovac trenerem Jastrzębskiego Węgla. Kovac zastąpi na stanowisku zwolnionego Włocha Roberto Santilliego. Jego pierwszy test już w piątek w starciu z Asseco Resovią Rzeszów.

lsk.pls.pl: Nie tylko Chemik Police, ale i kibice zachwycili w Lidze Mistrzyń. W wygranym meczu z tureckim gigantem – Galatasaray HDI Stambuł, na trybunach panowała wspaniała atmosfera. Szczecińską halę odwiedziło aż 4181 kibiców!

youtube.pl/CzarniTV: W Radomiu mikołajkowy zawrót głowy. Zobaczcie, jak zawodnicy Cerradu świętowali razem z jednym ze swoich sponsorów.