PlusLiga 2019/2020

AKTUALNA TABELA
1. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 39 pkt (15 rozegranych meczów)
2. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 37 pkt (15 rm)
3. PGE Skra Bełchatów 37 pkt (15 rm)
4. Jastrzębski Węgiel 32 pkt (15 rm)
5. Trefl Gdańsk 22 pkt (15 rm)
6. Aluron Virtu CMC Zawiercie 21 pkt (16 rm)
7. GKS Katowice 20 pkt (15 rm)
8. Indykpol AZS Olsztyn 19 pkt (15 rm)
9. Ślepsk Malow Suwałki 19 pkt (16 rm)
10. Cerrad Enea Czarni Radom 19 pkt (15 rm)
11. Asseco Resovia Rzeszów 19 pkt (15 rm)
12. Cuprum Lubin 15 pkt (16 rm)
13. MKS Będzin 13 pkt (15 rm)
14. BKS Visła Bydgoszcz 9 pkt (16 rm)

I KOLEJKA
MKS Ślepsk Molow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (21:25, 25:20, 25:20, 27:25)
Projekt Warszawa – MKS Będzin 3:1 (25:20, 18:25, 25:22, 25:22)
BKS Visła Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 17:25, 20:25)
Cuprum Lubin – Aluron Virtu CMC Zawiercie 2:3 (25:21, 23:25, 20:25, 25:23, 13:15)
Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Enea Radom 3:2 (22:25, 25:17, 25:15, 15:25, 15:13)
Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów 1:3 (19:25, 25:22, 24:26, 17:25)
GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (20:25, 25:21, 21:25, 25:22, 15:10)

II KOLEJKA
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Ślepsk Molow Suwałki 1:3 (25:23, 17:25, 16:25, 22:25)
PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice 3:2 (19:25, 26:24, 22:25, 25:19, 16:14)
Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Enea Radom 3:1 (25:13, 21:25, 25:19, 25:21)
Aluron Virtu CMC Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:16, 24:26, 25:21, 25:23)
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin 3:0 (25:20, 25:23, 25:7)
BKS Visła Bydgoszcz – Projekt Warszawa 0:3 (21:25, 23:25, 13:25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin 3:0 (27:25, 25:21, 28:26)

III KOLEJKA
PROJEKT WARSZAWA – Ślepsk Molow Suwałki 3:1 (25:19, 26:24, 20:25, 25:23)
Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (23:25, 21:25, 20:25)
Aluron Virtu CMC Zawiercie – MKS Będzin 3:1 (20:25, 25:19, 25:23, 25:19)
Cerrad Enea Czarni Radom – BKS Visła Bydgoszcz 3:2 (21:25, 25:17, 23:25, 25:19, 17:15)
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 2:3 (14:25, 25:16, 20:25, 25:23, 12:15)
Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (20:25, 20:25, 25:21, 19:25)
GKS Katowice – Trefl Gdańsk 2:3 (23:25, 25:21, 25:27, 25:15, 11:15)

IV KOLEJKA
Ślepsk Molow Suwałki – Trefl Gdańsk 3:2 (18:25, 22:25, 25:16, 25:21, 16:14)
Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice 3:2 (25:20, 25:22, 19:25, 20:25, 15:9)
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (25:19, 18:25, 15:25, 21:25)
BKS Visła Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów 0:3 (19:25, 15:25, 27:29)
Cerrad Enea Czarni Radom – MKS Będzin 3:0 (25:21, 25:22, 25:21)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (23:25, 25:22, 17:25, 25:23)
Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa 0:3 (21:25, 15:25, 20:25)

V KOLEJKA
Jastrzębski Węgiel – Ślepsk Molow Suwałki 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)
Aluron Virtu CMC Zawiercie – PROJEKT Warszawa 2:3 (20:25, 25:19, 20:25, 25:15, 16:18)
Cerrad Enea Czarni Radom – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (24:26, 25:27, 22:25)
PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin 3:1 (25:21, 25:21, 23:25, 25:23)
Asseco Resovia Rzeszów – BKS Visła Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
GKS Katowice – Cuprum Lubin 2:3 (25:20, 22:25, 21:25, 25:23, 10:15)
Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (27:29, 26:24, 26:28, 17:25)

VI KOLEJKA
Ślepsk Malow Suwałki – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 27:25)
Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk 0:3 (27:29, 19:25, 19:25)
BKS Visła Bydgoszcz – GKS Katowice 2:3 (25:22, 25:18, 22:25, 18:25, 12:15)
MKS Będzin – Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (25:17, 17:25, 19:25, 25:20, 13:15)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:22, 25:20, 25:22)
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0 (25:15, 26:24, 25:13)

VII KOLEJKA
Aluron Virtu CMC Zawiercie – Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (25:22, 25:22, 25:23)
Cerrad Enea Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel 1:3 (19:25, 27:25, 18:25, 23:25)
PGE Skra Bełchatów – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 3:1 (25:23, 21:25, 25:22, 25:20)
Asseco Resovia Rzeszów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (26:28, 23:25, 25:23, 25:23, 11:15)
GKS Katowice – MKS Będzin 3:1 (25:21, 23:25, 25:22, 27:25)
Trefl Gdańsk – BKS Visła Bydgoszcz 3:2 (25:20, 27:29, 25:18, 17:25, 15:13)
Indykpol AZS Olsztyn -Cuprum Lubin 3:1 (29:31, 25:16, 25:20, 25:15)

VIII KOLEJKA
Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin 0:3 (12:25, 21:25, 22:25)
BKS Visła Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (25:22, 18:25, 20:25, 27:25, 8:15)
MKS Będzin – Trefl Gdańsk 1:3 (28:30, 25:22, 23:25, 27:29)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice 3:1 (25:22, 24:26, 25:18, 25:17)
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (20:25, 25:22, 25:15, 25:18)
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:22, 20:25, 17:25, 32:30, 15:13)
Aluron Virtu CMC Zawiercie – Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 (23:25, 19:25, 25:21, 17:25)

IX KOLEJKA
Cerrad Enea Czarni Radom – Ślepsk Malow Suwałki 2:3 (18:25, 25:20, 25:23, 18:25, 7:15)
PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0 (25:21, 25:17, 25:20)
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel 0:3 (12:25, 20:25, 15:25)
GKS Katowice – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 2:3 (23:25, 25:21, 28:26, 23:25, 14:16)
Trefl Gdańsk – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:19, 34:36, 17:25)
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin 2:3 (25:23, 22:25, 25:15, 21:25, 13:15)
Cuprum Lubin – BKS Visła Bydgoszcz 3:0 (25:19, 25:16, 25:20)

X KOLEJKA
Ślepsk Malow Suwałki -BKS Visła Bydgoszcz 3:2 (17:25, 25:18, 25:18, 20:25, 15:8)
MKS Będzin – Cuprum Lubin 3:2 (23:25, 25:23, 23:25, 25:19, 15:13)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztym 3:1 (25:21, 25:14, 23:25, 25:14)
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Trefl Gdańsk 3:0 (25:23, 25:23, 27:25)
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice 3:2 (20:25, 21:25, 25:20, 25:20, 15:10)
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (25:20, 20:25, 25:19, 27:25)
Cerrad Enea Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów 1:3 (19:25, 25:18, 31:35, 22:25)

XI KOLEJKA
PGE Skra Bełchatów – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (26:28, 29:27, 25:23, 25:20)
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom 3:1 (21:25, 25:20, 25:21, 25:17)
GKS Katowice – Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (25:20, 25:18, 23:25, 25:18)
Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel 1:3 (18:25, 14:25, 25:23, 19:25)
Indykpol AZS Olsztyn – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 1:3 (21:25, 17:25, 25:21, 21:25)
Cuprum Lubin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 17:25, 21:25)
BKS Visła Bydgoszcz – MKS Będzin 2:3 (26:24, 19:25, 20:25, 25:21, 13:15)

XII KOLEJKA
Ślepsk Malowa Suwałki – MKS Będzin 3:1 (25:22, 21:25, 26:24, 26:24)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BKS Visła Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:20, 25:20)
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Cuprum Lubin 3:0 (25:13, 25:22, 25:23)
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (21:25, 24:26, 29:31)
Aluron Virtu CMC Zawiercie – Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 24:26, 24:26)
Cerrad Enea Czarni Radom – GKS Katowice 3:1 (25:22, 25:23, 22:25, 25:18)
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:19, 25:23, 25:21)

XIII KOLEJKA
Ślepsk Malow Suwałki – GKS Katowice 2:3 (25:21, 19:25, 20:25, 25:21, 12:15)
Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:14, 25:22, 25:19)
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów [18.12 godz. 20.30]
Cuprum Lubin – Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 (25:22, 28:30, 22:25, 21:25)
BKS Visła Bydgoszcz – Aluron Virtuu CMC Zawiercie 1:3 (25:23, 22:25, 19:25, 22:25)
MKS Będzin – Jastrzębski Wegiel 0:3 (21:25, 19:25, 23:25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 2:3 (25:22, 22:25, 25:20, 18:25, 11:15)

XIV KOLEJKA
Ślepsk Malow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle [5.02 godz. 17.30]
MKS Będzin – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa [5.02 godz. 20.30]
Jastrzębski Węgiel – BKS Visław Bydgoszcz 3:2 (25:21, 25:27, 25:23, 24:26, 15:11)
Aluron Virtu CMC Zawiercie – Cuprum Lubin 3:0 (25:17, 25:20, 25:19)
Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn [11.03]
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk [4.02 godz. 20.30]
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice [29.01 godz. 20.30]

XV KOLEJKA
Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:19, 25:21, 20:25, 25:21)
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów 0:3 (18:25, 17:25, 17:25)
Cerrad Czarni Radom – Trefl Gdańsk 3:2 (25:22, 21:25, 22:25, 25:21, 15:12)
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel [5.02]
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – BKS Visła Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:20, 25:23)
MKS Będzin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:17, 25:23, 28:30, 25:19)

XVI KOLEJKA
Ślepsk Malow Suwałki – VERVA Waszawa Orlen Paliwa 0:3 (22:25, 21:25, 23:25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 2:3 (22:25, 25:22, 28:26, 18:25, 10:15)
MKS Będzin – Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0 (25:20, 27:25, 31:29)
BKS Visła Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 3:2 (25:20, 21:25, 25:23, 22:25, 15:9)
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (16:25, 25:19, 23:25, 21:25)
Trefl Gdańsk – GKS Katowice 2:3 (24:26, 21:25, 25:22, 25:19, 19:21)

XVII KOLEJKA
Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn [25.01 godz. 20.30]
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin [26.01 godz. 20.30]
PGE Skra Bełchatów – BKS Visła Bydgoszcz [25.01 godz. 17.30]
MKS Będzin – Cerrad ENEA Czarni Radom [27.01 godz. 17.30]
Aluron Virtu CMC Zawiercie – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle [25.01 godz. 14.45]
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Jastrzębski Węgiel [26.01 godz. 14.45]