TOP 5, czyli kawowe hity czerwca

Za nami czerwiec, w którym na dobre rozkręciły się zmagania reprezentacyjne. W przededniu turnieju finałowego Siatkarskiej Ligi Narodów podsumowujemy miniony miesiąc. Poznajcie pięć najchętniej czytanych przez Was materiałów i przypomnijcie sobie je wszystkie!

Czerwiec pod znakiem reprezentacji (fot. VolleyCafe.pl)

1. Paweł Woicki: Polska kadra ma grać tak przewidywalnie, jak tylko się da

Paweł Woicki to jedyny czynny zawodnik, który znajduje się w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski na Siatkarską Ligę Narodów. W kawowym wywiadzie opisał nam kulisy pracy w teamie prowadzonym przez Vitala Heynena.

2. Smarzek, Pleśnierowicz i Kąkolewska – największe wygrane #VNL

Polskie siatkarki zakończyły zmagania w Siatkarskiej Lidze Narodów na ósmym miejscu. Do awansu zabrakło im naprawdę niewiele. Podsumowujemy kilka tygodni z siatkówką reprezentacyjną kobiet.

3. Kadra Polski? Pomyłka. Moja pomyłka

Przed rozpoczęciem Siatkarskiej Ligi Narodów niewielu dawało polskim siatkarkom szanse na jakikolwiek sukces. Przyznam się bez bicia, że również byłam w tej grupie. Myliłam się.

4. Dwa zwycięstwa i awans. Wszystko dzięki zespołowości

Zakończyła się faza grupowa Ligi Narodów. Po pięciu emocjonujących weekendach wiemy, kto zagra w turnieju finałowym. We francuskim Lille spotkają się reprezentacje USA, Brazylii, Serbii, Polski, Rosji oraz gospodarze.

5. Siatkówka nad Brdą i symboliczna Łuczniczka

Wszystko, co najlepsze, znajduje się na rzeką: Wyspa Młyńska, marina, Stary Rynek, spichrze oraz hala Łuczniczka. W Bydgoszczy swoje mecze Siatkarskiej Ligi Narodów rozegrają reprezentantki Polski.