TOP 5, czyli kawowe hity kwietnia

Jesteśmy w środku majówki, czas zatem na błyskawiczne podsumowanie kwietnia na łamach VolleyCafe.pl! Poznajcie pięć najchętniej czytanych przez Was materiałów i przypomnijcie sobie je wszystkie!

1. Tomasz Kalembka: Nie znam się na siatkówce, ale jak wrócił Deroo to mistrzem będzie ZAKSA

GKS Katowice zakończył sezon PlusLigi na 11. miejscu. To wynik poniżej oczekiwań śląskich działaczy. O minionym sezonie i przyszłości katowickiej drużyny porozmawialiśmy przy kawie ze środkowym Tomaszem Kalembką.

2. Rozgrywający – siatkarski mózg zespołu

Mózg operacji, najważniejsza osoba w zespole. Przez jego palce przechodzi prawie każda akcja, a na jego barkach spoczywa presja dobrej wystawy. Szybkie podejmowanie decyzji i nierzadko bieganie za piłką po całym boisku to jego codzienność. Przypomnijcie sobie nasz tekst, w którym opisujemy specyfikę rozgrywających!

3. Umierać za orzełka czy nie umierać?

Koniec sezonu ligowego to nie tylko emocje związane z walką o najważniejsze trofea, ale również te wynikające z powoływania drużyn narodowych. Karty odkrył już Jacek Nawrocki, podając nazwiska, które będą rywalizować w biało-czerwonych barwach. Czy powołania nas zaskoczyły? Sprawdźcie!

4. Liga Mistrzów Logistyki

Rozgrywki Ligi Mistrzów wzbudzają coraz więcej kontrowersji. Bardziej opłaca się z nich odpaść niż jechać na turniej finałowy?

5. Quo vadis LSK

Mistrzem Polski w LSK zostały siatkarki Chemika Police, które w finale dwukrotnie pokonały ŁKS Commercecon Łódź. Poziom rozgrywek na przestrzeni całego sezonu pozostawiał jednak wiele do życzenia…