TOP 5, czyli kawowe hity lipca

Dziś pierwszy dzień sierpnia, czas zatem na podsumowanie ubiegłego miesiąca. Sprawdźcie, które teksty na VolleyCafe.pl były najchętniej czytane przez czytelników. 

1.  Troskliwość i gościnność jest u Albańczyków na pierwszym miejscu

Statystyk w reprezentacji Albanii? Brzmi jak bardzo egzotyczne wyzwanie. O warunkach pracy, perspektywach i o tym dlaczego warto zwiedzić ten piękny śródziemnomorski kraj rozmawialiśmy z Piotrem Świniarskim.

2. Mocarna Rosja i Francja. Siatkarski przegląd wojsk przed mistrzostwami świata

Konfetti opadło. Rosja wygrała Siatkarską Ligę Narodów. Czas na ostatnią prostą przed mistrzostwami świata. Przygotowania w optymizmie? Umiarkowanym.

3. Bari – miasto idealne na siatkówkę i urlop

Bari będzie miastem-gospodarzem wrześniowych mistrzostw świata siatkarzy. Do stolicy Apulii zjadą się reprezentacje Stanów Zjednoczonych, Serbii, Rosji, Australii, Kamerunu i Tunezji. To idealne miejsce, by połączyć siatkówkę z nadmorskim wypoczynkiem.

4. Lepsze jest wrogiem dobrego

Zmiany zwykle są na lepsze. Przynoszą powiew świeżości, poprawiają niedociągnięcia, pokazują coś znanego w nowej odsłonie. A przynajmniej powinny.

5. Młodości! Ty nad poziomy wylatuj…

W lipcu młodzi Polacy rozegrali mistrzostwa Europy U20. Jak zapowiadaliśmy ten turniej? Co sądzimy o potencjale polskich juniorów. Polecamy nasz materiał.