TOP 5, czyli kawowe hity marca

Wkroczyliśmy już w nowy miesiąc, czas jednak na błyskawiczne podsumowanie marca na łamach VolleyCafe.pl. Zobaczcie pięć najchętniej czytanych tekstów tego miesiąca.

1. Wielki szacunek dla Trefla Gdańsk

Jednego „oczka”, dosłownie centymetrów zabrakło Treflowi Gdańsk, by pokonać i wyeliminować wielki Zenit Kazań. Ostatecznie po złotym secie do dalszej fazy Ligi Mistrzów awansowała ekipa z Rosji.

2. Fabrizio Sors: Psychika może odgrywać kluczową rolę w osiąganiu dobrych wyników

Psychologia sportu choć do niedawna była bardzo lekceważona odgrywa coraz większą rolę w odniesieniu końcowego sukcesu na najważniejszej imprezie. W związku z tym rozwija się coraz dynamiczniej także za sprawą naukowców jak nasz kawowy rozmówca Fabrizio Sors.

3. Wszystko, co najciekawsze już za nami?

Zakończyła się pierwsza część sezonu PlusLigi. Fazę zasadniczą w bardzo dobrym stylu wygrała ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Tabelę zamknął pokazujący stabilnie kiepską formę MKS Będzin.

4. #VEspresso z Rafaelem Araujo

Polecamy włoskie espresso w brazylijskim towarzystwie. Poznajcie atakującego Rafaela Araujo!

5. Perugia nadal jak walec… czy jednak nie?

Sir Safety Conad Perugia ponownie wygrywa rundę zasadniczą. Żadne zaskoczenie – raczej niespodzianką byłoby, gdyby było inaczej.  Za nami bardzo ciekawa pierwsza część sezonu w Italii. Przed nami jeszcze bardziej interesujące play-offy.