TOP 5, czyli kawowe hity marca

Świątecznym krokiem zbliżamy się do końca trzeciego miesiąca 2018 roku! Które z tekstów publikowanych na VolleyCafe.pl były w marcu czytane najchętniej? Zobaczcie! 

1.  Łukasz Kadziewicz: W drużynie nie może być dwunastu zakonników

W ramach świątecznego bonusu mamy dla Was najczęściej czytany tekst w historii VolleyCafe.pl. Od wywiadu z Łukaszem Kadziewiczem minęły już cztery lata! Najwyższy czas, by odświeżyć sobie co nieco z tej rozmowy!

2. Gonzalo Quiroga: Gdy czuję wsparcie bliskich na trybunach, gra mi się lepiej

Gonzalo Quiroga pochodzi z bardzo sportowej rodziny. Wraz z bratem Rodrigo w tym sezonie występuje w PlusLidze. Zobaczcie, co ciekawego Argentyńczyk zdradził w rozmowie przy kawie!

3. Perugia jak Pendolino, czyli Serie A po rundzie zasadniczej

Na początku marca włoska Serie A zakończyła zmagania w rundzie zasadniczej Sprawdźcie, jak włoskie drużyny spisywały się w pierwszym etapie zmagań o tytuł mistrzowski.

4. Nysa, czyli „śląski Rzym”

Puchar Polski siatkarek był idealną okazją, by bliżej poznać miasto, w którym rozgrywane było Final Four, czyli Nysę. Zobaczcie, jakie atrakcje tam znajdziecie!

5. ZAKSA – ostatni wojownik

W play-off 12 Ligi Mistrzów odpadły dwie z trzech polskich drużyn. W walce o Final Four pozostała już tylko ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Przypominamy, jak nasze eksportowe ekipy radziły sobie dotychczas w tych rozgrywkach.