TOP 5 czyli kawowe hity sierpnia

Dziś pierwszy dzień września, czas zatem na podsumowanie ubiegłego miesiąca. Sprawdźcie, które teksty na VolleyCafe.pl były najchętniej czytane przez czytelników. 

1. Organizacja turnieju siatkarskiego w pięciu krokach

Jak zorganizować turniej siatkarski? Ile trwa jego przygotowanie? Jak liczny sztab ludzi zaangażowany jest w jego stworzenie? O czym nie można zapomnieć podczas takiej imprezy? To tylko kilka pytań, które pojawiają się podczas myślenia o wydarzeniu siatkarskim.

2. Tomasz Albert Morawski: Wiele osób traktuje nas jak gorszych, upośledzonych. Jesteśmy jak Wy!

Tomasz Albert Morawski to multimedalista w wielu dyscyplinach sportu. Teraz robi wszystko, by osiągnąć jak najwięcej sukcesów w siatkówce i stać się drugim Davidem Smithem. Łączy ich jedno – problemy ze słuchem. Polecamy kawowy wywiad!

3. Płacę to wymagam czyli o nowościach w polskiej siatkówce

Nowe otwarcie, nowy trener i nowe pomysły w polskiej siatkówce. Kibice, którzy kupią bilety „Meet&Greet” zobaczą siatkarzy z najlepszych miejsc w hali i… spotkają się z nimi po meczu. Świetna inicjatywa?

4. Warna – morska stolica Bułgarii 

Po mistrzostwach Europy w 2015 roku duża siatkówka znów zawita do Bułgarii. Jednym z miast-gospodarzy została Warna, w której rywalizować będą siatkarze reprezentacji Polski wraz z gospodarzami, Portoryko, Iranem, Kubą oraz Finlandią.

5. Kraków żegna się z siatkówką ligową. Co teraz?

– Kraków to idealne środowisko do budowania przyszłości naszego klubu w nowych realiach – mówił nam przed rokiem Łukasz Kadela, prezes Trefla Proximy Kraków. Teraz klub znika z siatkarskiej mapy.