TOP 5, czyli kawowe hity stycznia

Pierwszy miesiąc nowego roku już za nami! Czas zatem podsumować styczeń na łamach VolleyCafe.pl i sprawdzić, które z naszych tekstów były najpopularniejsze wśród czytelników!

1. Anna Werblińska: „Oferta dziecko” okazała się najatrakcyjniejsza

Anna Werblińska zdecydowała się na przerwanie kariery sportowej i rozpoczęcie kariery matki. O nowej roli, dotychczasowych osiągnięciach i grze w kadrze Polski opowiedziała nam w kawowym wywiadzie.

2. Polska rajem dla zagranicznych siatkarzy?

Wysoki poziom rozgrywek oraz ogromna popularność polskiej siatkówki powoduje, że wielu zagranicznych zawodników występuje w PlusLidze. Przyjazd do Polski wiąże się dla nich jednak z pewnymi zmianami. Jak sobie radzą?

3. Dajcie selekcjonera, bo wszystko się sypie!

PZPS od ładnych kilku tygodni/miesięcy (niepotrzebne skreślić) skupia się na wyborze nowego selekcjonera dla polskich siatkarzy. Tymczasem polskie kadry młodzieżowe nie zakwalifikowały się na mistrzostwa Europy, ale nie widać, by ten problem zaniepokoił włodarzy…

4. Pizza, pasta, pallavolo, czyli co słychać na włoskich parkietach

Na półmetku PlusLigi można było powiedzieć ZAKSA i długo, długo nic. A jak prezentowała się sytuacja włoskich drużyn w Serie A?

5. Liga na półmetku, ŁKS Commercecon Łódź na czele

Półmetek rozgrywek osiągnęła także Liga Siatkówki Kobiet. Liderem ŁKS Commercecon Łódź, tabelę zamykał MKS-u Dąbrowa Górnicza. Które z siatkarek zasłużyły na pochwały po 13. kolejkach naszej ligi?