TOP 5 czyli kawowe hity września

Dziś już 3 października, więc to już ostatni moment na wrześniowe wspominki. Sprawdźcie, które teksty na VolleyCafe.pl cieszyły się największą popularnością czytelników.

1. Nigdy nie rób z Polaka słabiaka

Na tę drużynę w końcu przyjemnie się patrzy. I chce się im kibicować, zdzierać gardło i emocjonować. POWER – ta ekipa znów to ma!

2. Turyn – miasto nie tylko sportów zimowych
Turyn to miasto-gospodarz decydującej fazy siatkarskich mistrzostw świata. To starożytne miasto doskonale sprawdza się w roli organizatora dużych imprez. W końcu w 2006 roku odbyły się tutaj zimowe igrzyska olimpijskie.

3. #VEspresso ze Stevenem Marshallem
Sezon reprezentacyjny w pełni, więc zapraszamy Was na kawę w towarzystwie libero reprezentacji Kanady! Poznajcie bliżej Stevena Marshalla.

4.  Florencja – renesansowa perła Italii 
Po meczu inaugurującym mistrzostwa świata Włosi przeniosą się do Florencji. Stolica Toskanii ma wiele do zaoferowania, dla niektórych nawet aż zbyt wiele… Jak nie wrócić stamtąd z bólem głowy?

5. FIVB trzeba zniszczyć?

Taki turniej jak mistrzostwa świata przyciąga mnóstwo kibiców, którzy na co dzień nie śledzą tej dyscypliny sportu. Można zmieniać przepisy, zelektronizować co się da, unifikować oprawę muzyczną i stawać na rzęsach, ale jeśli sport nie będzie miał czystych reguł sprzyjających rywalizacji sportowej nikt tego oglądać nie będzie.