#TOP5 czyli kawowe hity stycznia

Czas na siatkarskie i jednocześnie kawowe podsumowanie stycznia. Sprawdźcie, jakie teksty były przez Was najchętniej czytane w tym miesiącu!

Wywiad z Christianem Frommem

Liczba Niemców w Jastrzębskim Węglu rośnie z każdym rokiem. Odnajdują się w śląskich warunkach bardzo dobrze. O szczegółach opowiedział nam w kawowym wywiadzie Christian Fromm.

To kiedy ten mecz? – czyli PlusLigowe wiem, że nic nie wiem

Choć PlusLiga pędzi jak szalona to jej władze nie nadążają z ustalaniem terminów kolejnych spotkań. Zniecierpliwieni kibice podnoszą bunt i w mediach społecznościowych zarzucają przedstawicieli Polskiej Ligi Siatkówki oraz Polsatu falą krytyki i pytaniami o harmonogram na nadchodzące kolejki.

Proste dziękuje może zmienić świat

90-lecie Polskiej Siatkówki miało być czasem wielkiego święta. Tymczasem świąteczna atmosfera została zamieniona na falę krytyki i frustracji odnośnie tego, kto miał prawo a kto nie, by świętować wyjątkową rocznicę.

Damy Kurka do tytułu, to będzie się klikać

Jeszcze nie tak dawno Bartosz Kurek był na ustach wszystkich kibiców. Nagrodzony tytułem MVP Mistrzostw Świata, swoją świetną grą w turnieju finałowym poprowadził polską drużynę do kolejnego złota. Obroniliśmy tytuł! Kurek jest najlepszy! Teraz zostaje sportowcem roku w 84. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu, a kibice go… krytykują.

Zajmij się swoją głową (i nie tylko)

Już 23 marca rozpocznie się IX edycja Kongresu Psychologii Sportu w Warszawie. To kolejna doskonała okazja, by poruszyć tematy związane z pracą nad psychiką siatkarzy i siatkarek, na każdym etapie rozwoju.