Wspieramyklub.pl

WSPIERAMYKLUB– To pierwsze przedsięwzięcie w Polsce, które ma niepowtarzalną szansę zmienić sposób finansowania klubów i organizacji sportowych. Dzięki stronie Wspieramyklub.pl przed każdym z zrzeszonych klubów staje otworem możliwość pozyskania dodatkowego wsparcia finansowego – przedstawia projekt Aneta Gierczak, dyrektor organizacyjny w APOYO SPORT (właściciel portalu).

Wspieramyklub.pl to serwis, gdzie kibice znajdą informacje ze świata sportu, kluby pieniądze, a reklamodawcy miejsce promocji. Platforma budowana jest w oparciu o wiadomości agencyjne, te dostarczane przez zespoły oraz własne, pozyskiwane przez współpracowników serwisu. Na Wspieramyklub.pl znajdziecie również fragmenty wywiadów publikowanych na VolleyCafe.pl.

Redakcja platformy Wspieramyklub.pl (fot. materiały prasowe)
Redakcja platformy Wspieramyklub.pl (fot. materiały prasowe)

Aż 70% rocznych zysków platformy trafi do kas zaprzyjaźnionych drużyn i organizacji sportowych. – Wysokość wypracowanego zysku w niemałym stopniu zależy od zaangażowania klubów i kibiców. Poziom popularności strony wśród internautów ma przełożenie na ceny reklam, a to z kolei bezpośrednio wpływa na przychody, które będziemy przekazywać zrzeszonym podmiotom – tłumaczy Aneta Gierczak.

Swoje konta na Wspieramyklub.pl aktywnie prowadzą trzy zespoły z PlusLigi: Transfer Bydgoszcz, AZS Politechnika Warszawska oraz Effector Kielce.

Redakcja Wspieramyklub.pl dla VolleyCafe.pl