Wygraj bilety na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2018

Dlaczego warto być na 16. Memoriale Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie? Odpowiedź na pytanie wyślij na kontakt@volleycafe.pl i zdobądź bilety na ten turniej! 

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest redakcja serwisu siatkarskiego VolleyCafe.pl przy współpracy z organizatorem Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Czas trwania konkursu to 24.07.2018 – 27.07.2018 (do godziny 18.00). Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu konkursu.
2. Uczestnik Konkursu to osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
3. Konkurs ma charakter otwarty i polega na wysłaniu do redakcji odpowiedzi na pytanie „Dlaczego warto być na 16. Memoriale Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie”. Podwójnym zaproszeniem na Memoriał nagrodzimy trzy osoby, które subiektywnym zdaniem redakcji VolleyCafe.pl udzielą najciekawszych odpowiedzi.
4. Odpowiedź należy wysłać drogą e-mailową pod adres kontakt@volleycafe.pl. Poza odpowiedzią należy podać imię, nazwisko i adres korespondencyjny.
4. Zwycięzca zostanie nagrodzony podwójnym zaproszeniem na 16. Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.
5. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą e-mailową oraz za pomocą serwisów społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram) redakcji VolleyCafe.pl.
6. Wysłanie odpowiedzi jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.