Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019

TABELA KOŃCOWA
1. ŁKS Commercecon Łódź
2. Grot Budowlani Łódź
3. Developres SkyRes Rzeszów
4. Chemik Police
5. BKS Profi Credit Bielsko-Biała
6. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
7. Energa MKS Kalisz
8. E.Leclerc Radomka Radom
9. Energa PTPS Piła
10. DPD Legionovia Legionowo
11. #VolleyWrocław
12. KSZO Ostrowiec

FAZA PLAY OFF

Mecze o 1. miejsce (do 3. zwycięstw)
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź 3:2 (22:25, 29:27, 21:25, 25:20, 15:7)
Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (25:27, 25:20, 23:25, 29:27, 10:15)
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź 3:2 (25:10, 16:25, 25:22, 23:25, 15:9)

Mecze o 3. miejsce (do 3. zwycięstw)
Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (19:25, 20:25, 21:25)
Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police 2:3 (18:25, 24:26, 25:22, 25:18, 5:15)
Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (25:22, 25:23, 21:25, 23:25, 8:15)
Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police 3:2 (26:28, 10:25, 25:19, 25:22, 15:7)

Półfinały (do 2. zwycięstw)
Chemik Police – Grot Budowlani Łódź 0:3 (20:25, 16:25, 14:25)
Grot Budowlani Łódź – Chemik Police 3:1 (25:21, 25:22, 23:25, 25:12)

Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (18:25, 12:25, 25:14, 25:15, 9:15)
ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)

Mecze o 5. miejsce (do 2. zwycięstw)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (23:25, 25:22, 23:25, 22:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:17, 27:25, 20:25, 25:19)

Mecze o prawo gry w półfinałach (do 2. zwycięstw)
ŁKS Commercecon Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:1 (25:21, 25:20, 18:25, 25:21)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:23, 11:25, 18:25, 21:25)

Grot Budowlani Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (26:24, 25:22, 25:22)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)

Mecze o 7. miejsce (do 2. zwycięstw)
E.Leclerc Radomka Radom – Energa MKS Kalisz 2:3 (25:22, 16:25, 22:25, 26:24, 11:15)
Energa MKS Kalisz – E.Leclerc Radomka Radom 2:3 (15:25, 25:18, 25:23, 21:25, 6:15)
E.Leclerc Radomka Radom – Energa MKS Kalisz 0:3 (15:25, 23:25, 20:25)

Mecze o 9. miejsce (do 2. zwycięstw)
ENEA PTPS Piła – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)
DPD Legionovia Legionowo – ENEA PTPS Piła 0:3 (23:25, 21:25, 22:25)

Mecze o 11. miejsce (do 2. zwycięstw)
#VolleyWrocław – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:18, 25:14)
KSZO Ostrowiec – #VolleyWrocław 3:2 (17:25, 17:25, 25:16, 25;21, 15:13)
#VolleyWrocław – KSZO Ostrowiec 3:2 (12:25, 16:25, 25:17, 25:23, 15:6)

Baraż o prawo gry w LSK (do 3 zwycięstw)
KSZO Ostrowiec – Wisła Warszawa 3:0 (25:10, 25:18, 25:18)
KSZO Ostrowiec – Wisła Warszawa 2:3 (25:21, 25:21, 20:25, 14:25, 11:15)
Wisła Warszawa – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:10, 26:24, 25:18)
Wisła Warszawa – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:22, 25:17, 25:23)

FAZA ZASADNICZA

TABELA PO FAZIE ZASADNICZEJ
1. Chemik Police 57 pkt
2. Developres SkyRes Rzeszów 53 pkt
3. ŁKS Commercecon Łódź 47 pkt
4. Grot Budowlani Łódź 46 pkt
5. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 42 pkt
6. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 35 pkt
7. E.Leclerc Radomka Radom 25 pkt
8. Energa MKS Kalisz 23 pkt
9. ENEA PTPS Piła 22 pkt
10. DPD Legionovia Legionowo 21 pkt
11. VolleyWrocław 17 pkt
12. KSZO Ostrowiec 8 pkt

WYNIKI 22. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 26:24)
Energa MKS Kalisz – Grot Budowlani Łódź 2:3 (25:18, 25:21, 11:25, 21:25, 9:15)
ENEA PTPS Piła – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:13, 25:8, 25:18)
#VolleyWrocław – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:21, 19:25, 23:25, 20:25)
E.Leclerc Radomka Radom – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (17:25, 25:20, 19:25, 22:25)
ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police 3:2 (28:30, 14:25, 25:15, 25:18, 15:10)

WYNIKI 21. KOLEJKI
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:21, 25:23)
#VolleyWrocław – Chemik Police 1:3 (25:20, 22:25, 15:25, 18:25)
KSZO Ostrowiec – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (18:25, 24:26, 25:23, 19:25)
Grot Budowlani Łódź – E.Leclerc Radomka Radom 2:3 (21:25, 25:18, 25:14, 25:27, 8:15)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (26:24, 25:19, 22:25, 25:14)
Energa MKS Kalisz – ENEA PTPS Piła 3:1 (23:25, 25:23, 25:23, 25:20)

WYNIKI 20. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – ENEA PTPS Piła 0:3 (18:25, 22:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów – Energa MKS Kalisz 3:0 (25:19, 25:17, 25:20)
E.Leclerc Radomka Radom – BKS Profi Credit Bielsko-Biała 2:3 (25:19, 25:23, 22:25, 19:25, 10:15)
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź 2:3 (19:25, 25:19, 25:17, 15:25, 16:18)
Chemik Police – KSZO Ostrowiec 3:1 (19:25, 25:18, 25:10, 25:14)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – #VolleyWrocław 3:0 (27:25, 25:20, 25:23)

WYNIKI 19.KOLEJKI
#VolleyWrocław – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:16, 25:20)
KSZO Ostrowiec – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 2:3 (17:25, 26:24, 25:15, 21:25, 9:15)
Grot Budowlani Łódź – Chemik Police 2:3 (18:25, 25:20, 25:19, 18:25, 10:15)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:22, 25:16, 25:15)
Energa MKS Kalisz – E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:17, 25:22, 25:23)
ENEA PTPS Piła – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 13:25, 18:25)

WYNIKI 18. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – Delevopres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 13:25, 23:25)
E.Leclerc Radomka Radom – ENEA PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:19, 25:9)
ŁKS Commercecon Łódź – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:19, 21:25, 25:14, 25:14)
Chemik Police – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:18, 25:15)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 22:25, 25:27)
#VolleyWrocław – KSZO Ostrowiec 3:1 (25:22, 17:25, 25:13, 32:30)

WYNIKI 17. KOLEJKI
KSZO Ostrowiec – DPD Legionovia Legionowo 0:3 (12:25, 15:25, 20:25)
Grot Budowlani Łódź – #VolleyWrocław 3:1 (25:18, 25:22, 24:26, 25:19)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0:3 (19:25, 15:25, 21:25)
Energa MKS Kalisz – Chemik Police 2:3 (25:18, 19:25, 23:25, 25:16, 12:15)
ENEA PTPS Piła – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (23:25, 25:20, 13:25, 24:26)
Developres SkyRes Rzeszów – E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:16, 25:18, 25:16)

WYNIKI 16. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – E.Leclerc Radomka Radom 0:3 (21:25, 23:25, 11:25)
ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (22:25, 17:25, 18:25)
Chemik Police – ENEA PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:14, 29:27)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Energa MKS Kalisz 1:3 (26:24, 25:27, 20:25, 18:25)
#VolleyWrocław – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (25:22, 15:25, 25:20, 13:25, 10:15)
KSZO Ostrowiec – Grot Budowlani Łódź 0:3 (16:25, 11:25, 23:25)

WYNIKI 15. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 17:25, 14:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:15, 25:20, 25:19)
#VolleyWrocław – Energa MKS Kalisz 3:2 (25:22, 17:25, 20:25, 25:19, 15:12)
ENEA PTPS Piła – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 2:3 (17:25, 25:20, 17:25, 25:21, 15:17)
Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police 3:1 (19:25, 25:18, 25:15, 25:20)
E.Leclerc Radomka Radom – ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (15:25, 18:25, 18:25)

WYNIKI 14. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (11:25, 18:25, 16:25)
Chemik Police – E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:18, 25:13, 25:22)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (16:25, 25:16, 23:25, 25:22, 11:15)
#VolleyWrocław – ENEA PTPS Piła 1:3 (22:25, 17:25, 25:16, 25:27)
KSZO Ostrowiec – Energa MKS Kalisz [20.02 godzina 18.00]
Grot Budowlani Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (25:27, 20:25, 17:25)

WYNIKI 13. KOLEJKI
Energa MKS Kalisz – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (25:20, 25:17, 23:25, 25:15)
ENEA PTPS Piła – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała [9.03 godz. 18.00]
Developres SkyRes Rzeszów – Grot Budowlani Łódź 2:3 (22:25, 25:15, 25:19, 27:29, 13:15)
E.Leclerc Radomka Radom – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:18, 25:11)
ŁKS Commercecon Łódź – #VolleyWrocław 3:1 (23:25, 25:18, 25:17, 25:16)
Chemik Police – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)

WYNIKI 12. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – Chemik Police 1:3 (17:25, 16:25, 25:18, 20:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (26:24, 25:27, 25:23, 25:16)
#VolleyWrocław – E.Leclerc Radomka Radom 1:3 (25:22, 25:27, 23:25, 18:25)
KSZO Ostrowiec – Developres SkyRes Rzeszów [13.01 godz. 18.00]
Grot Budowlani Łódź – ENEA PTPS Piła [23.03]
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:22, 25:22, 22:25, 25:21)

WYNIKI 11. KOLEJKI
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (25:17, 22:25, 25:15, 25:16)
Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz 3:0 (25:19, 25:22, 25:14)
KSZO Ostrowiec – ENEA PTPS Piła 1:3 (24:26, 18:25, 25:21, 23:25)
Developres SkyRes Rzeszów – #VolleyWrocław 3:0 (25:10, 25:22, 25:20)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25:14)
Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:23, 25:16, 25:20)

WYNIKI 10. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:2 (22:25, 25:22, 16:25, 25:20, 15:13)
Chemik Police – #VolleyWrocław 3:0 (25:21, 25:14, 26:24)
ŁKS Commercecon Łódź – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
E.Leclerc Radomka Radom – Grot Budowlani Łódź 2:3 (21:25, 25:20, 21:25, 25:17, 11:15)
Developres SkyRes Rzeszów – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:11, 25:11, 25:16)
ENEA PTPS Piła – Energa MKS Kalisz 3:2 (25:14, 25:27, 25:21, 24:26, 15:11)

WYNIKI 9. KOLEJKI
ENEA PTPS Piła – DPD Legionovia Legionowo 0:3 (22:25, 17:25, 23:25)
Energa MKS Kalisz – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – E.Leclerc Radomka Radom 1:3 (23:25, 25:16, 24:26, 18:25)
Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commececon Łódź 1:3 (25:23, 22:25, 23:25, 16:25)
KSZO Ostrowiec – Chemik Police 0:3 (12:25, 19:25, 16:25)
#VolleyWrocław – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (18:25, 23:25, 25:18, 18:25)

WYNIKI 8. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – #VolleyWrocław 2:3 (20:25, 25:18, 25:21, 17:25, 14:16)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:19, 25:17, 25:22)
Chemik Police – Grot Budowlani Łódź 2:3 (23:25, 25:20, 23:25, 25:21, 9:15)
ŁKS Commercecon Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:22, 29:27)
E.Leclerc Radomka Radom – Energa MKS Kalisz 3:0 (25:9, 25:20, 25:17)
Developres SkyRes Rzeszów – ENEA PTPS Piła 3:2 (25:15, 20:25, 22:25, 25:18, 15:9)

WYNIKI 7. KOLEJKI
Developres SkyRes Rzeszów – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 25:21, 26:24)
ENEA PTPS Piła – E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:15, 20:25, 25:19, 25:15)
Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:19, 21:25, 21:25, 25:27)
BKS PROFI CREDIT – Bielsko-Biała – Chemik Police 0:3 (19:25, 15:25, 23:25)
Grot Budowlani Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (24:26, 25:16, 23:25, 23:25)
KSZO Ostrowiec – #VolleyWrocław 3:1 (18:25, 25:17, 25:19, 25:21)

WYNIKI 6. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:17, 25:14)
#VolleyWrocław – Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 17:25, 23:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:11, 25:21)
Chemik Police – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:21, 23:25, 25:13, 25:19)
ŁKS Commercecon Łódź – ENEA PTPS Piła 3:0 (25:22, 26:24, 25:16)
E.Leclerc Radomka Rzeszów – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (30:28, 14:25, 21:25, 14:25)

WYNIKI 5. KOLEJKI
E.Leclerc Radomka Radom – DPD Legionovia Legionowo 2:3 (25:27, 25:14, 19:25, 12:15)
Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (17:25, 25:18, 24:26, 25:22, 15:12)
ENEA PTPS Piła – Chemik Police 1:3 (25:23, 22:25, 23:25, 23:25)
Energa MKS Kalisz – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0:3 (19:25, 14:25, 21:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – #VolleyWrocław 3:0 (25:22, 25:16, 25:18)
Grot Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:13, 27:25, 25:13)

WYNIKI 4. KOLEJKI
Grot Budowlani Łódź – DPD Legionovia Legionowo 3:2 (25:15, 13:25, 23:25, 25:17, 15:5)
KSZO Ostrowiec – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (25:18, 12:25, 16:25, 14:25)
Energa MKS Kalisz – #VolleyWrocław 0:3 (23:25, 18:25, 21:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – ENEA PTPS Piła 3:2 (25:15, 25:20, 17:25, 19:25, 15:9)
Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17, 25:15, 25:22)
ŁKS Commercecon Łódź – E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:14, 25:20, 25:18)

WYNIKI 3. KOLEJKI
ŁKS Commercecon Łódź – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (27:25, 25:15, 25:20)
E.Leclerc Radomka Radom – Chemik Police 0:3 (19:25, 16:25, 16:25)
Developres SkyRes Rzeszów – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:16)
ENEA PTPS Piła – #VolleyWrocław 3:2 (25:17, 11:25, 18:25, 25:21, 15:8)
Energa MKS Kalisz – KSZO Ostrowiec 3:2 (24:26, 26:24, 25:22, 23:25, 15:10)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 20:25, 15:25, 19:25)

WYNIKI 2. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:21, 18:25, 25:14, 25:12)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – ENEA PTPS Piła 3:0 (25:19, 25:17, 25:15)
Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (21:25, 27:25, 22:25, 25:20, 15:12)
KSZO Ostrowiec – E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:21, 18:25, 25:18, 25:23)
#VolleyWrocław – ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (25:17, 25:20, 13:25, 18:25, 12:15)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Chemik Police 0:3 (11:25, 21:25, 19:25)

WYNIKI 1. KOLEJKI
Chemik Police – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (23:25, 25:20, 25:23, 25:20)
ŁKS Commercecon Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:2 (23:25, 25:18, 25:17, 24:26, 15:13)
E.Leclerc Radomka Radom – #VolleyWrocław 3:2 (22:25, 17:25, 25:15, 25:17, 15:11)
Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec 3:0 (30:28, 25:13, 25:18)
ENEA PTPS Piła – Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:16, 20:25, 19:25, 22:25)
Energa MKS Kalisz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:21, 25:13, 15:25, 27:29, 15:13)