Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019

AKTUALNA TABELA
1. Chemik Police 40 pkt 
2. ŁKS Commercecon Łódź 32 pkt
3. Developres SkyRes Rzeszów 29 pkt
4. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 26 pkt
5. Grot Budowlani Łódź 25 pkt
6. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 19 pkt
7. ENEA PTPS Piła 15 pkt
8. DPD Legionovia Legionowo 15 pkt
9. E.Leclerc Radomka Radom 13 pkt
10. Energa MKS Kalisz 8 pkt
11. #VolleyWrocław 8 pkt
12. KSZO Ostrowiec 7 pkt

TERMINARZ 15. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – Grot Budowlani Łódź [19.01 godzina 18.00]
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KSZO Ostrowiec [20.01 godzina 18.00]
#VolleyWrocław – Energa MKS Kalisz [20.01 godzina 17.00]
ENEA PTPS Piła – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz [21.01 godzina 17.30]
Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police [20.01 godzina 18.0]
E.Leclerc Radomka Radom – ŁKS Commercecon Łódź [19.01 godzina 17.30]

WYNIKI 14. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (11:25, 18:25, 16:25)
Chemik Police – E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:18, 25:13, 25:22)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (16:25, 25:16, 23:25, 25:22, 11:15)
#VolleyWrocław – ENEA PTPS Piła 1:3 (22:25, 17:25, 25:16, 25:27)
KSZO Ostrowiec – Energa MKS Kalisz [20.02 godzina 18.00]
Grot Budowlani Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (25:27, 20:25, 17:25)

WYNIKI 13. KOLEJKI
Energa MKS Kalisz – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (25:20, 25:17, 23:25, 25:15)
ENEA PTPS Piła – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała [9.03 godz. 18.00]
Developres SkyRes Rzeszów – Grot Budowlani Łódź 2:3 (22:25, 25:15, 25:19, 27:29, 13:15)
E.Leclerc Radomka Radom – KSZO Ostrowiec [30.01 godz. 17.30]
ŁKS Commercecon Łódź – #VolleyWrocław 3:1 (23:25, 25:18, 25:17, 25:16)
Chemik Police – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)

WYNIKI 12. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – Chemik Police 1:3 (17:25, 16:25, 25:18, 20:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (26:24, 25:27, 25:23, 25:16)
#VolleyWrocław – E.Leclerc Radomka Radom 1:3 (25:22, 25:27, 23:25, 18:25)
KSZO Ostrowiec – Developres SkyRes Rzeszów [13.01 godz. 18.00]
Grot Budowlani Łódź – ENEA PTPS Piła [23.03]
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:22, 25:22, 22:25, 25:21)

WYNIKI 11. KOLEJKI
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (25:17, 22:25, 25:15, 25:16)
Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz 3:0 (25:19, 25:22, 25:14)
KSZO Ostrowiec – ENEA PTPS Piła 1:3 (24:26, 18:25, 25:21, 23:25)
Developres SkyRes Rzeszów – #VolleyWrocław 3:0 (25:10, 25:22, 25:20)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25:14)
Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:23, 25:16, 25:20)

WYNIKI 10. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:2 (22:25, 25:22, 16:25, 25:20, 15:13)
Chemik Police – #VolleyWrocław 3:0 (25:21, 25:14, 26:24)
ŁKS Commercecon Łódź – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
E.Leclerc Radomka Radom – Grot Budowlani Łódź 2:3 (21:25, 25:20, 21:25, 25:17, 11:15)
Developres SkyRes Rzeszów – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:11, 25:11, 25:16)
ENEA PTPS Piła – Energa MKS Kalisz 3:2 (25:14, 25:27, 25:21, 24:26, 15:11)

WYNIKI 9. KOLEJKI
ENEA PTPS Piła – DPD Legionovia Legionowo 0:3 (22:25, 17:25, 23:25)
Energa MKS Kalisz – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – E.Leclerc Radomka Radom 1:3 (23:25, 25:16, 24:26, 18:25)
Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commececon Łódź 1:3 (25:23, 22:25, 23:25, 16:25)
KSZO Ostrowiec – Chemik Police 0:3 (12:25, 19:25, 16:25)
#VolleyWrocław – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (18:25, 23:25, 25:18, 18:25)

WYNIKI 8. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – #VolleyWrocław 2:3 (20:25, 25:18, 25:21, 17:25, 14:16)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:19, 25:17, 25:22)
Chemik Police – Grot Budowlani Łódź 2:3 (23:25, 25:20, 23:25, 25:21, 9:15)
ŁKS Commercecon Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:22, 29:27)
E.Leclerc Radomka Radom – Energa MKS Kalisz 3:0 (25:9, 25:20, 25:17)
Developres SkyRes Rzeszów – ENEA PTPS Piła 3:2 (25:15, 20:25, 22:25, 25:18, 15:9)

WYNIKI 7. KOLEJKI
Developres SkyRes Rzeszów – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 25:21, 26:24)
ENEA PTPS Piła – E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:15, 20:25, 25:19, 25:15)
Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:19, 21:25, 21:25, 25:27)
BKS PROFI CREDIT – Bielsko-Biała – Chemik Police 0:3 (19:25, 15:25, 23:25)
Grot Budowlani Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (24:26, 25:16, 23:25, 23:25)
KSZO Ostrowiec – #VolleyWrocław 3:1 (18:25, 25:17, 25:19, 25:21)

WYNIKI 6. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:17, 25:14)
#VolleyWrocław – Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 17:25, 23:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:11, 25:21)
Chemik Police – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:21, 23:25, 25:13, 25:19)
ŁKS Commercecon Łódź – ENEA PTPS Piła 3:0 (25:22, 26:24, 25:16)
E.Leclerc Radomka Rzeszów – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (30:28, 14:25, 21:25, 14:25)

WYNIKI 5. KOLEJKI
E.Leclerc Radomka Radom – DPD Legionovia Legionowo 2:3 (25:27, 25:14, 19:25, 12:15)
Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (17:25, 25:18, 24:26, 25:22, 15:12)
ENEA PTPS Piła – Chemik Police 1:3 (25:23, 22:25, 23:25, 23:25)
Energa MKS Kalisz – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0:3 (19:25, 14:25, 21:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – #VolleyWrocław 3:0 (25:22, 25:16, 25:18)
Grot Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:13, 27:25, 25:13)

WYNIKI 4. KOLEJKI
Grot Budowlani Łódź – DPD Legionovia Legionowo 3:2 (25:15, 13:25, 23:25, 25:17, 15:5)
KSZO Ostrowiec – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (25:18, 12:25, 16:25, 14:25)
Energa MKS Kalisz – #VolleyWrocław 0:3 (23:25, 18:25, 21:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – ENEA PTPS Piła 3:2 (25:15, 25:20, 17:25, 19:25, 15:9)
Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17, 25:15, 25:22)
ŁKS Commercecon Łódź – E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:14, 25:20, 25:18)

WYNIKI 3. KOLEJKI
ŁKS Commercecon Łódź – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (27:25, 25:15, 25:20)
E.Leclerc Radomka Radom – Chemik Police 0:3 (19:25, 16:25, 16:25)
Developres SkyRes Rzeszów – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:16)
ENEA PTPS Piła – #VolleyWrocław 3:2 (25:17, 11:25, 18:25, 25:21, 15:8)
Energa MKS Kalisz – KSZO Ostrowiec 3:2 (24:26, 26:24, 25:22, 23:25, 15:10)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 20:25, 15:25, 19:25)

WYNIKI 2. KOLEJKI
DPD Legionovia Legionowo – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:21, 18:25, 25:14, 25:12)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – ENEA PTPS Piła 3:0 (25:19, 25:17, 25:15)
Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (21:25, 27:25, 22:25, 25:20, 15:12)
KSZO Ostrowiec – E.Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:21, 18:25, 25:18, 25:23)
#VolleyWrocław – ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (25:17, 25:20, 13:25, 18:25, 12:15)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Chemik Police 0:3 (11:25, 21:25, 19:25)

WYNIKI 1. KOLEJKI
Chemik Police – DPD Legionovia Legionowo 3:1 (23:25, 25:20, 25:23, 25:20)
ŁKS Commercecon Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:2 (23:25, 25:18, 25:17, 24:26, 15:13)
E.Leclerc Radomka Radom – #VolleyWrocław 3:2 (22:25, 17:25, 25:15, 25:17, 15:11)
Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec 3:0 (30:28, 25:13, 25:18)
ENEA PTPS Piła – Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:16, 20:25, 19:25, 22:25)
Energa MKS Kalisz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:21, 25:13, 15:25, 27:29, 15:13)