PlusLiga 2018/2019

TABELA KOŃCOWA
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2. Onico Warszawa
3. Jastrzębski Węgiel
4. Aluron Virtu Warta Zawiecie
5. Cerrad Czarni Radom
6. PGE Skra Bełchatów
7. Asseco Resovia Rzeszów
8. GKS Katowice
9. Trefl Gdańsk
10. Indykpol AZS Olsztyn
11. Cuprum Lublin
12. Chemik Bydgoszcz
13. MKS Będzin
14. Stocznia Szczecin

FAZA PLAY OFF

Mecze o 1. miejsce (do 3. zwycięstw)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Onico Warszawa 3:2 (25:23, 25:21, 20:25, 27:29, 17:15)
Onico Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (22:25, 24:26, 22:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Onico Warszawa 3:1 (25:22, 19:25, 32:30, 25:19)

Mecze o 3. miejsce (do 3. zwycięstw)
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (23:25, 25:17, 25:18, 26:28, 15:10)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel 2:3 (19:25, 25:21, 25:21, 22:25, 21:23)
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:21, 25:22, 25:17)

Półfinały (do 2. zwycięstw)
Onico Warszawa – Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:20, 22:25, 23:25, 25:27)
Jastrzębski Węgiel – Onico Warszawa 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)
Onico Warszawa – Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:20, 25:23, 22:25, 21:25, 15:12)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (25:20, 22:25, 22:25, 22:25)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (25:16, 25:23, 19:25, 18:25, 12:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:22, 21:25, 25:17, 25:22)

Mecze o 5. miejsce (do 2. zwycięstw)
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:21, 23:25, 21:25, 26:24, 16:14)
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom 3:2 (23:25, 25:22, 25:17, 27:29, 15:13)
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:19, 26:24, 25:18)

Mecze o prawo gry w pófinałach (do 2. zwycięstw)
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:22, 25:20, 27:29, 21:25, 15:11)
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel 0:3 (20:25, 15:25, 21:25)

Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom 3:2 (27:29, 25:22, 21:25, 25:17, 15:13)
Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie3:1 (26:28, 25:20, 34:32, 25:21)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:19, 25:17)

Mecze o 7. miejsce (do 2. zwycięstw)
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice 3:0 (25:22, 25:18, 25:19)
GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 17:25, 22:25)

Mecze o 9. miejsce (do 2. zwycięstw)
Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk 0:3 (18:25, 20:25, 26:28)
Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)

Mecze o 11. miejsce (do 2. zwycięstw)
Chemik Bydgoszcz – Cuprum Lubin 2:3 (13:25, 25:22, 25:23, 21:25, 11:15)
Cuprum Lubin – Chemik Bydgoszcz 3:1 (25:20, 26:28, 25:23, 25:14)

FAZA ZASADNICZA

TABELA KOŃCOWA
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 62 pkt
2. ONICO Warszawa 57 pkt
3. Jastrzębski Węgiel 50 pkt
4. Aluron Vitru Warta Zawiercie 43 pkt
5. Cerrad Czarni Radom 42 pkt
6. PGE Skra Bełchatów 38 pkt
7. Asseco Resovia Rzeszów 35 pkt
8. GKS Katowice 32 pkt
9. Indykpol AZS Olsztyn 30 pkt
10. Trefl Gdańsk 28 pkt
11. Chemik Bydgoszcz 22 pkt
12. Cuprum Lubin 20 pkt
13. MKS Będzin 9 pkt
14. Stocznia Szczecin [wycofana z rozgrywek]

WYNIKI 26. KOLEJKI
ONICO Warszawa – Chemik Bydgoszcz 3:0 (25:13, 25:22, 25:20)
Cuprum Lubin – Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (18:25, 22:25, 19:25)
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:22, 18:25, 25:21, 25:20)
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel 1:3 (21:25, 18:25, 28:26, 18:25)
Trefl Gdańsk – MKS Będzin 2:3 (25:18, 25:21, 23:25, 32:34, 11:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:23, 38:36, 19:25, 25:23)

WYNIKI 25. KOLEJKI
MKS Będzin – Chemik Bydgoszcz 1:3 (22:25, 25:23, 18:25, 20:25)
GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (26:24, 18:25, 18:25, 22:25)
Cerrad Czarni Radom – Trefl Gdańsk 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)
Aluron Vitru Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:15, 25:21, 25:22)
ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel 3:0 (27:25, 25:15, 25:21)
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:22, 25:22, 28:26)

WYNIKI 24. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (20:25, 25:22, 16:26, 15:25)
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin 3:0 (25:18, 25:20, 25:17)
Indykpol AZS Olsztyn – ONICO Warszawa 1:3 (19:25, 21:25, 25:20, 18:25)
Trefl Gdańsk – Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (17:25, 25:21, 26:28, 23:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 23:25, 25:23, 25:23)
PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice3:1 (25:20, 23:25, 25:23, 25:15)

WYNIKI 23. KOLEJKI
GKS Katowice – MKS Będzin 3:2 (25:20, 18:25, 25:15, 19:25, 15:6)
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:20, 25:21, 20:25, 21:25, 10:15)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:22, 19:25, 21:25, 16:25)
ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk 3:0 (25:19, 25:17, 25:18)
Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (25:19, 22:25, 20:25, 21:25)
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 25:21, 25:17)

WYNIKI 22. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)
Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin 3:0 (25:20, 25:17, 25:21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – ONICO Warszawa 1:3 (17:25, 25:23, 21:25, 23:25)
PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (15:25, 23:25, 25:23, 25:16, 15:13)
MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom (25:23, 12:25, 28:30, 19:25)

WYNIKI 21. KOLEJKI
GKS Katowice – Chemik Bydgoszcz 3:1 (22:25, 25:18, 25:20, 25:13)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Będzin 3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 27:25)
ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów 2:3 (21:25, 17:25, 30:28, 25:16, 16:18)
Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (18:25, 22:25, 22:25)
Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk 3:1 (25:21, 25:16, 19:25, 29:27)
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (31:33, 25:21, 27:25, 22:25, 13:15)

WYNIKI 20. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:19, 20:25, 25:23, 25:20)
Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel 1:3 (20:25, 25:19, 22:25, 26:28)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (17:25, 21:25, 21:25)
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 21:25, 25:21, 25:19)
ONICO Warszawa – MKS Będzin 3:0 (25:22, 25:20, 25:22)
GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:15, 25:17, 31:29)

WYNIKI 19. KOLEJKI
Cerrad Czarni Radom – Chemik Bydgoszcz 3:1 (23:25, 25:23, 25:14, 25:21)
GKS Katowice – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:20, 25:19, 17:25)
Cuprum Lubin – MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów 3:1 (23:25, 25:17, 25:23, 25:22)
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (20:25, 19:25, 20:25)
Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk 2:3 (25:20, 16:25, 18:25, 25:19, 11:15)

WYNIKI 18. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – Trefl Gdańsk 0:3 (17:25, 24:26, 21:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:18, 33:35, 25:20, 25:22)
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:27, 25:20, 23:25, 27:29)
MKS Będzin – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (25:22, 15:25, 15:25, 23:25)
GKS Katowice – ONICO Warszawa 1:3 (22:25, 26:24, 18:25, 15:25)
Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:21, 19:25, 26:24, 30:28)

WYNIKI 17. KOLEJKI
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Chemik Bydgoszcz 3:1 (25:27, 27:25, 26:24, 25:21)
ONICO Warszawa – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:19, 25:16)
Cuprum Lubin – GKS Katowice 3:1 (23:25, 25:18, 25:19, 25:19)
Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin 3:0 (25:17, 25:20, 25:21)
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów 3:1 (20:25, 36:34, 25:21, 25:15)
Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle [5.03]

WYNIKI 16. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (14:25, 20:25, 20:25)
Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów [11.03]
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (14:25, 36:38, 19:25)
GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:21, 25:23, 25:18)
Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 25:20, 15:25, 25:17)
Aluron Vitru Warta Zawiercie – ONICO Warszawa 3:1 (22:25, 25:19, 25:23, 25:23)

TERMINARZ 15. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – Cuprum Lubin 2:3 (25:19, 25:22, 17:25, 23:25, 10:15)
ONICO Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:18, 25:21, 25:14)
Jastrzebski Węgiel – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:21, 25:15, 22:25, 25:14)
Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (16:25, 25:20, 25:14, 18:25, 15:7)
GKS Katowice – Trefl Gdańsk 3:1 (25:20, 27:29, 25:19, 25:18)
MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów 0:3 (22:25, 14:25, 20:25)

WYNIKI 14. KOLEJKI
PGE Skra Bełchatów – Chemik Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin 3:0 (25:16, 25:18, 25:22)
Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice 1:3 (19:25, 18:25, 25:21, 15:25)
Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:16, 25:16, 25:20)
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)
Cuprum Lubin – ONICO Warszawa 1:3 (19:25, 27:25, 23:25, 16:25)

WYNIKI 13. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – ONICO Warszawa 1:3 (25:22, 18:25, 19:25, 19:25)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cuprum Lubin 3:1 (25:22, 25:20, 15:25, 25:23)
Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (22:25, 22:25, 28:26, 16:25)
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:20, 25:20)
MKS Będzin – Trefl Gdańsk 0:3 (23:25, 23:25, 19:25)
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:27, 25:23, 20:25, 22:25)

WYNIKI 12. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – MKS Będzin 3:0 (25:18, 25:21, 25:20)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice 3:1 (23:25, 25:19, 25:18, 25:20)
Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom 0:3 (23:25, 20:25, 18:25)
Indykpol AZS Osztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (23:25, 18:25, 25:23, 25:17, 9:15)
Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa 2:3 (22:25, 17:25, 25:19, 25:20, 11:15)
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin 3:0 (25:21, 25:22, 25:15)

WYNIKI 11. KOLEJKI
Asseco Resovia Rzeszów – Chemik Bydgoszcz 3:2 (27:25, 22:25, 26:24, 26:28, 16:14)
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:23, 19:25, 20:25, 25:21, 9:15)
ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:18, 25:21, 21:25, 25:11)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Trefl Gdańsk 3:2 (25:23, 25:19, 27:29, 20:25, 15:10)
Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (21, 25:18, 25:20)
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:23, 25:17, 25:19)

WYNIKI 10. KOLEJKI
MKS Będzin – GKS Katowice 2:3 (22:25, 25:23, 20:25, 25:23, 24:26)
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom 3:1 (16:25, 25:23, 25:21, 25:19)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Vitru Warta Zawiercie 3:1 (25:19, 20:25, 25:17, 28:26)
Trefl Gdańsk – ONICO Warszawa 1:3 (25:20, 18:25, 15:25, 14:25)
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin 2:3 (25:11, 10:25, 25:22, 18:25, 11:15)
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:23, 27:29, 25:18, 25:21)

WYNIKI 9. KOLEJKI
Jastrzębski Węgiel – Chemik Bydgoszcz 0:3 (23:25, 16:25, 22:25)
Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (23:25, 23:25, 25:18, 25:16, 11:15)
Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)
ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (17:25, 19:25, 25:18, 13:25)
Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin 3:0 (25:12, 25:16, 25:17)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:20, 25:20, 25:27, 25:21)
GKS Katowice – Stocznia Szczecin [walkower]

WYNIKI 8. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – GKS Katowice 3:1 (19:25, 25:21, 25:21, 25:15)
Stocznia Szczecin – Cerrad Czarni Radom [walkower]
MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (25:20, 21:25, 21:25, 25:20, 12:15)
PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa 3:0 (25:21, 25:21, 25:20)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin 3:0 (25:16, 25:22, 25:14)
Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (16:25, 25:22, 20:25, 22:25)
Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel 1:3 (22:25, 25:27, 25:18, 14:25)

WYNIKI 7. KOLEJKI
Indykpol AZS Olsztyn – Chemik Bydgoszcz 3:0 (30:28, 25:17, 26:24)
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk 3:0 (25:22, 25:16, 25:18)
Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (13:25, 26:28, 25:20, 25:23, 18:20)
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów 0:3 (16:25, 17:25, 22:25)
MKS Będzin – ONICO Warszawa 1:3 (25:22, 17:25, 17:25, 20:25)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Stocznia Szczecin [walkower]
Cerrad Czarni Radom – GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:16, 25:22)

WYNIKI 6. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 1:3 (19:25, 25:19, 23:25, 18:25)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – GKS Katowice 3:1 (25:27, 25:22, 25:18, 25:23)
Stocznia Szczecin – ONICO Warszawa [walkower]
MKS Będzin – Cuprum Lubin 1:3 (23:25, 14:25, 25:23, 21:25)
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (32:30, 21:25, 26:24, 25:21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (19:25, 22:25, 25:20, 31:29, 15:6)

WYNIKI 5. KOLEJKI
Trefl Gdańsk – Chemik Bydgoszcz 3:1 (23:25, 25:17, 26:24, 25:21)
Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (22:25, 28:30, 25:23, 16:25)
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:22, 17:25, 27:25, 25:21)
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin 0:3 (33:35, 14:25, 22:25)
Cuprum Lubin – Stocznia Szczecin [walkower]
ONICO Warszawa – GKS Katowice 3:1 (23:25, 25:17, 25:15, 25:18)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom 0:3 (13:25, 23:25, 19:25)

WYNIKI 4. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (20:25, 18:25, 13:25)
Cerrad Czarni Bydgoszcz – ONICO Warszawa 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)
GKS Katowice – Cuprum Lubin 0:3 (21:25, 22:25, 24:26)
Stocznia Szczecin – Asseco Resovia Rzeszów [walkower]
MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel 2:3 (21:25, 25:21, 25:19, 13:25, 10:15)
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (24:26, 17:25, 22:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk 3:0 (25:21, 26:24, 25:23)

WYNIKI 3. KOLEJKI
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Chemik Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:14, 25:18)
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk 3:2 (20:25, 25:23, 25:19, 16:25, 15:11)
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin 3:0 (26:24, 25:23, 25:15)
Jastrzębski Węgiel – Stocznia Szczecin [walkower]
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice 0:3 (22:25, 19:25, 34:36)
Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom 0:3 (18:25, 19:25, 25:27)
ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:17, 25:21, 20:25, 25:23)

WYNIKI 2. KOLEJKI
Cuprum Lubin – Chemik Bydgoszcz 1:3 (19:25, 23:25, 26:16, 22:25)
Asseco Resovia Rzeszów – ONICO Warszawa 1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 21:25)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel 2:3 (20:25, 25:21, 25:13, 22:25, 13:15)
Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom 0:3 (22:25, 22:25, 17:25)
Trefl Gdańsk – GKS Katowice 3:2 (25:21, 19:25, 15:25, 25:22, 16:14)
Stocznia Szczecin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle [walkower]
PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin 3:1 (25:21, 25:27, 25:18, 25:20)

WYNIKI 1. KOLEJKI
Chemik Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów 3:2 (21:25, 25:23, 25:19, 27:29, 18:16)
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (29:27, 18:25, 22:25, 23:25)
Stocznia – Szczecin – Trefl Gdańsk [walkower]
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:23, 25:17, 23:25, 25:23)
Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 19:25, 20:25)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (25:23, 23:25, 25:19, 21:25, 15:13)
ONICO Warszawa – Cuprum Lubin 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)