Z miłości do siatkówki. Zagraj w miłość!

Coraz bliżej Walentynki. Mówi się, że to idealny czas na znalezienie drugiej połówki. Magdalena Gałecka, organizatorka Siatkarskiego Speed Datingu zapewnia, że nie ma lepszego miejsca na poznanie partnera na resztę życia niż… boisko.

Warto w Walentynki wpaść do Warszawy

Siatkarze i siatkarki zaskakująco szybko wychodzą za mąż. Statystyczny Polak decyduje się na ten krok w wieku 27 lat, zaś Polka o rok wcześniej. Tymczasem siatkarze i siatkarki robią to średnio 4-5 lat wcześniej! Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być rozmaite, jednak jak wskazuje psycholog sportu Magdalena Kemnitz chodzi zwykle o stabilizację. Siatkarz czy siatkarka, która bardzo dużo czasu spędza w rozjazdach, ma poczucie, że ktoś czeka w domu. To daje komfort psychiczny i pozytywnie wpływa na samopoczucie graczy.

Skoro więc siatkówka pozytywnie wpływa na poszukiwanie partnera warto na nią postawić i pojawia się ku temu doskonała okazja. 14 lutego w Warszawie odbędzie się pierwszy w historii Siatkarski Speed Dating. – W PilkaNaHali.pl wierzymy w siłę wspólnej sportowej pasji, która może być piękną bazą jeszcze piękniejszego uczucia – podkreśla Magdalena Gałecka. – Jeśli ktoś kocha w siatkówkę, żyje nią, chodzi na mecze, gra regularnie (mniej lub bardziej), swojego partnera może spotkać właśnie na treningu. Zbliżające się Walentynki zainspirowały nas dodatkowo do pomysłu randki. Dodaliśmy 1 do 1 i w głowach pojawił się pomysł tego wydarzenia – dodaje organizatorka.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu trzeba spełnić kilka warunków: przede wszystkim być singlem, mieć 24-35 lat i zapisać się na listę startową. Liczba miejsc jest ograniczona, gdyż organizatorzy przygotowali zabawę dla dwunastu kobiet i dwunastu mężczyzn. – Jeśli chodzi o poziom sportowy, tu zostawiamy dowolność. Podobno to przeciwieństwa się przyciągają, więc zapraszamy wszystkich – tych, którzy grają rekreacyjnie, jak i profesjonalnie. Tym razem nie chodzi o równy poziom gry, ale o trochę wyższe cele – mówi z uśmiechem Gałecka.

Organizatorzy zapewniają, że warszawskie spotkanie doskonale połączy przyjemne z pożytecznym.  Uczestnicy będą mieli okazję popracować pod okiem trenera nad doskonaleniem siłowych i technicznych umiejętności siatkarskich. – Nade wszystko pamiętać, że każde z zadań wykonywane będzie z partnerem, więc największą czujność i otwartość umysłu rekomendujemy zachować właśnie na drugiego człowieka – zaznacza Magdalena Gałecka. – Kto wie, może za rok dostaniemy zaproszenie na ślub od nowej siatkarskiej pary? Wersja optymistyczna zakłada 12 takich zaproszeń – podkreśla.

Jeśli nie odpowiada Wam termin lub nie spełniacie innych warunków, nie przejmujcie się. Wszystko wskazuje na to, że to pierwsze, ale nie ostatnie takie wydarzenie. – Mamy prośby o zorganizowanie Siatkarskiego Speed Datingu dla trochę wyższej kategorii wiekowej, więc kto wie, może powrócimy z tą miłosną propozycją raz jeszcze – kwituje Gałecka.

PilkaNaHali.pl ma już na koncie związki siatkarskie, więc skuteczność powodzenia akcji niemal gwarantowana. A nawet jeśli nie uda się odnaleźć drugiej połówki, to nie ma tego złego… Zrzucanie tłustoczwartkowych kalorii i dobra zabawa to wystarczające argumenty, by skorzystać z tej propozycji!

__________________________________________________________________________________

Garść informacji o Siatkarskim Speed Datingu:
Wszystkie informacje o imprezie
Zapisy dla pań
Zapisy dla panów