Kto wygra puchar? ZAKSA, ZAKSA, ZAKSA

http://blog.learnyst.com/w/?professional-essay-writing-site Już w ten weekend wszystko się rozstrzygnie. Dowiemy się, kto zdobędzie puchar Polski. Cztery drużyny będą walczyć o to trofeum w Hali Stulecia we Wrocławiu. Kto jest faworytem, a kto ma niewielkie szanse na sukces? A może pojawi się czarny koń turnieju finałowego?

ZAKSA obroni tytuł? Wszystko na to wskazuje! (fot. Katarzyna Tybor)

see Chyba nikogo nie zdziwię, jeśli napiszę, że faworytem do zwycięstwa we Wrocławiu jest ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, bo tak po prostu jest. Aktualny mistrz Polski, zdobywca Pucharu z poprzedniego sezonu, w lidze jest niemal nie do zatrzymania. Seria siedemnastu zwycięstw jest imponująca. Jeśli tylko przyjęcie kędzierzyńskiej ekipy będzie stało na wysokim poziomie, to przy czarodzieju Toniuttim stawiałabym obrońcę tytułu jako głównego pretendenta do tytułu i w tym roku.

W stawce mamy także PGE Skrę Bełchatów, która jest naprawdę klasowym zespołem. Na swoje nieszczęście tuż przed wyjazdem straciła jednak Grzegorza Łomacza, a jeden rozgrywający w składzie to zdecydowane osłabienie. Niemniej bełchatowianie potrafią nieźle namieszać w polu zagrywki i mają wiecznie młodego Mariusza Wlazłego, który może zadecydować o wyniku spotkania. Fakt, mieli wpadki w przeciągu sezonu, jednak nadal pozostają groźni.

http://www.gencc.org/?essaywriting=pay-someone-to-do-my-online-homework Przeciwnikami ZAKSY oraz Skry będą kolejno Trefl Gdańsk oraz ONICO Warszawa. Gdańsk jest zespołem spójnym, choć zdarzają mu się momenty niemocy, braku argumentów. Grają w półfinale z ZAKSĄ, mogą się postawić, ale czy sama wola walki wystarczy na pokonanie rewelacyjnie grającej ekipie z Kędzierzyna-Koźla? Śmiem wątpić.

ONICO debiutuje na tym poziomie w Pucharze Polski. Zespół z Warszawy jest niesiony tym, że od dziewięciu meczów nie przegrał. Postawa na boisku siatkarzy prowadzonych przez Stephana Antigę może się podobać. Stołeczna ekipa w półfinale gra z ekipą żółto-czarnych i potyczka ta w obliczu bełchatowskich problemów zapowiada się całkiem ciekawie.

Wszyscy mniej lub bardziej czekamy na wydarzenia tego weekendu. Zobaczymy cztery najlepsze w tych rozgrywkach drużyny kraju, walczące o prestiżowe trofeum. Kto będzie najlepszy w tym roku i czy mecze porwą nas i będą stały na wysokim poziomie? Życzę nam wszystkim, by tak właśnie się stało.