Media: Juantorena bierze wolne od kadry!

Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

gazzetta.it: Osmany Juantorena zdecydował się na przerwę w karierze reprezentacyjnej. – Jestem przemęczony ciągłą grą i muszę odpocząć. Jednak w przyszłym roku czeka nas Puchar Świata i jeśli chłopaki zechcą, to wrócę – deklaruje Włoch kubańskiego pochodzenia.

luczniczkabydgoszcz.pl: Po siedmiu latach pracy w stołecznej drużynie Jakub Bednaruk objął posadę trenera Łuczniczki Bydgoszcz. Bednaruk podpisał z klubem dwuletni kontrakt w możliwością przedłużenia.

assecoresovia.pl: Od przyszłego sezonu szeregi Asseco Resovii Rzeszów zasili Jakub Jarosz. Atakujący podpisał z klubem dwuletni kontrakt.

wksczarni.pl: Mariusz Szyszko zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa zarządu WKS Czarni Radom S.A. Jego obowiązki przejął Leszek Figlarski.

volleyball.it: Siatkarki Telekom Baku wywalczyły mistrzostwo Azerbejdżanu. MVP rozgrywek została Yelyzaveta Samadova.

siatkowka.gkskatowice.pl: Bartłomiej Krulicki zostaje w GKS-ie Katowice na kolejny sezon. – Bardzo się cieszę, że doszliśmy do porozumienia i obie strony wyraziły chęć dalszej współpracy – podkreślił środkowy po podpisaniu nowego kontraktu.

przeglądsportowy.pl: Marcin Możdżonek przedłużył swój kontrakt z Asseco Resovią Rzeszów na kolejne dwa lata. – Moja dotychczasowa praca i wkład w sukcesy zespołu została doceniona. To dla mnie bardzo dobra i nobilitująca wiadomość – mówi środkowy.

youtube.com/PGESkra: Odkrywamy wokalne talenty Srecko Lisinaca i Jurija Gladyra! Koniecznie obejrzyjcie do ostatniej sekundy :)