Media: moc zjednoczenia działa cuda!

Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

sport.trefl.com: Udało się! Zaangażowanie kibiców, zawodników oraz innych klubów Plusligi sprawiło, że Trefl Gdańsk wystartuje w tegorocznej edycji rozgrywek. To jednak nie koniec akcji!

propertydesign.pl: Podpromie do remontu… Hala Asseco Resovii Rzeszów będzie modernizowana w 2018 roku, a przewidywany koniec prac przewidywany jest na 2019 rok. Dofinansowanie już jest!

warszawa.pl: Memoriał Arkadiusza Gołasia dla Onico Warszawa. W Murowanej Goślinie stołeczny klub pokonał GKS Katowice, grając przez cały weekend bardzo dobrą i płynną siatkówkę.

przegladsportowy.pl: Malwina Smarzek postrachem podczas ME! Na tegorocznych mistrzostwach starego kontynentu nasza atakująca dostaje najwięcej piłek i jest na czele najlepiej punktujących turnieju.

volleyball.it: Gheorghe Cretu nowym trenerem Biełogrodu! Ostatnie sezony szkoleniowiec spędził w Cuprum Lubin, a po zakończonych mistrzostwach Europy przeniósł się do Rosji.

sport.pl: Po zwolnieniu Ferdinando De Giorgiego trzeba szukać nowego trenera. Nazwisko Gruszka króluje na listach wszystkich.

youtube.com: Klubowe Mistrzostwa Świata już w grudniu tego roku w trzech miastach Polski! Zobaczcie krótką zapowiedź tego turnieju!