Media: N’Gapeth zostaje w Modenie

Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

volleyball.it: Konflikt w Azimucie Modena rozwiązany? Francuski duet siatkarzy Earvin i Swan N’Gapeth nie stawili się na treningach przed świętami, w problemy zaangażowali się włodarze drużyny, którzy przeprowadzili rozmowy z resztą zawodników i Radostinem Stojczewem. Działacze wydali także oświadczenie, informując, że klub oceni, jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte z tego zachowania.

plusliga.pl: Wystartowała już sprzedaż biletów na Finał Pucharu Polski tego sezonu. Cztery najlepsze drużyny, które przebrną przez wcześniejsze rundy pucharowe będą rywalizować we Wrocławiu 27-28 stycznia.

worldofvolley.com: David Lee ponownie w Grecji? PAOK Tessaloniki stara się pozyskać doświadczonego środkowego bloku. Dla Amerykanina byłby to powrót do tego klubu po prawie dwuletniej przerwie.

polsatsport.pl: Mistrzyni olimpijska w ciąży! Laura Ludwig, siatkarka plażowa, spodziewa się dziecka, które na świat ma przyjść w czerwcu. Jej partnerka sportowa, obecnie dochodząca do zdrowia po kontuzji biodra, Kira Walkenhorst bardzo im kibicowała.

fivb.com: Siatkarska federacja potwierdziła, że kolejne dwie edycje Klubowych Mistrzostw Świata kobiet odbędą się w Chinach.

youtube.com: Co prawda już chwilę po świętach, ale śpiewającego Andrei Anastasiego nie można przegapić! Zobaczcie, jakie życzenia przygotowali dla kibiców siatkarze Trefla Gdańsk.