Media: Transferowo-młodzieżowe szaleństwo

Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

gkskatowice.eu: Beniaminek Plusligi ma nowego zawodnika!  Kolejnym wzmocnieniem drużyny z Katowic został 24-letni Argentyńczyk, który bronił m.in. barw włoskiej Padwy – Gonzalo Quiroga.

fundacjawagnera.pl: Ostatni uczestnik tegorocznego memoriału odkrywa karty. Trener Tillie podał skład w jakim reprezentacja Francji wystąpi w Krakowie. Są powroty, ale zostają i bardzo dobrze znane twarze.

pzps.pl: Zakończyły się mistrzostwa świata siatkarek do lat 20. Polki ambitnie walczyły w każdym meczu i ostatecznie zakończyły cały turniej na wysokim  6. miejscu.

budowlanilodz.pl:  Budowlane mają nową zawodniczkę. Klub z Łodzi wzmocniła Hana Cutura, dobrze znana polskim kibicom z występów we wrocławskim Impelu. Ostatni sezon siatkarka spędziła we francuskim Nantes VB.

fans4club.com: Legendarny Reksio, jeden z symboli Bielska-Białej, obchodzi w tym roku 50 urodziny. Powstała więc ciekawa inicjatywa, by postać ta była nową maskotką BKS-u Bielsko-Biała. Trwa akcja zbierania pieniędzy na ten cel.

pzps.pl: Polscy kadeci rywalizują w XIV Letnim Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy. Niestety biało-czerwoni mają na koncie już dwie porażki – tie-breakową z Czechami i trzysetową z Rosjanami. W środę zagrają z Węgrami.

youtube.com/FIVB: Za nami trzy weekendy zmagań w World Grand Prix. Najlepszą zawodniczką ostatnich dni została wybrana Natalia Pereira z Brazylii. Zobaczcie dlaczego!