Media: Tydzień znaków zapytania w Lidze Siatkówki Kobiet

Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

sport.onet.pl: Maret Balkestein-Grothues jest siatkarką Chemika Police, ale wystąpiła tylko w jednym meczu w barwach mistrzyń Polski – podczas Superpucharu. Według medialnych doniesień, klub nie porozumiał się ws. szczegółów umowy z menedżerem zawodniczki, więc Holenderka nie otrzymała licencji na grę w LSK. W oficjalnych mediach Chemika pojawił się komunikat, że sprawa dotycząca Holenderki wciąż jest w toku i z przyczyn prawnych  oraz formalnych klub nie może informować o krokach postępowania.

plusliga.pl: Zaległości finansowe Grot Budowlanych Łódź miały pojawić się w wypłatach dla siatkarek. Informacje te dementuje prezes klubu. – Mamy uregulowane wszystkie sprawy, tylko z jedną z siatkarek nie doszliśmy jeszcze do porozumienia. Reszta to bzdury i kłamstwa, które podważają dobry wizerunek naszego klubu. To prawdziwy skandal, że nikt nawet nie wykonał do nas jednego telefonu, nie wysłał nawet maila, bo wszystko byśmy wytłumaczyli – mówi Marcin Chudzik.

cev.lu: W pierwszym spotkaniu III rundy Ligi Mistrzyń Developres SkyRes Rzeszów pokonał w czterech setach Nova KBM Branik Maribor. Teraz siatkarki z Rzeszowa czeka mecz rewanżowy ze słoweńską ekipą.

plusliga.pl: Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej postanowiła na nową kadencję poszerzyć skład Zarządu. Artur Popko ponownie został powołany do Zarządu Spółki, na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki.

worldofvolley.com: Paul Lotman, znany z występów w Asseco Resovii Rzeszów, po rocznym rozbracie z siatkówką halową, podpisał pięciomiesięczny kontrakt z ekipą z Indonezji. Amerykański przyjmujący będzie reprezentował zespół Jakarta BNI 46.

youtube.com: Widzieliście już pierwszą rundę walki na język polski między Nikołajem Penczewem i Srećko Lisinacem? Teraz czas na drugą odsłonę, gdzie siatkarze PGE Skry mierzą się z fragmentem „Pana Tadeusza”!