Media: ZAKSA na czele, Kurek na wylocie, a Grothues we Włoszech

source site Tastylia Supplier Przegląd prasy i innych mediów europejskich. VolleyCafe.pl bardzo subiektywnie wybiera siatkarskie ciekawostki minionego tygodnia.

http://thesportsinjuryclinic.org/product/60-minute-treatment-voucher/feed/ plusliga.pl: Za nami półmetek fazy zasadniczej PlusLigi. Liderem jest ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która wciąż nie odniosła porażki, a rywalom oddała tylko 10 setów. Na podium znajduje się również PGE Skra Bełchatów i ONICO Warszawa. Na pozycjach spadkowych znajdują się Dafi Społem Kielce i BBTS Bielsko-Biała zaś gdyby na tym etapie miał zakończyć się sezon to w barażach o utrzymanie zagraliby siatkarze MKS-u Będzin i Łuczniczki Bydgoszcz.

source url cev.lu: Polskie kadetki rozpoczęły walkę o awans na mistrzostwa Europy. W pierwszym meczu podopieczne Andrzeja Pecia rywalizowały z Chorwatkami. Po pięciosetowym boju biało-czerwone mogły cieszyć się ze zwycięstwa. W drugim meczu Polki zmierzą się z Austriaczkami.

http://credicor.com/?skiid=opzioni-digitali-iq&4ee=76 zaksa.pl: Bardzo ważny krok ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Działacze zdołali porozumieć się z Bejaminem Toniuttim i przedłużyli z nim umowę. Francuski rozgrywający będzie występował w zespole z Opolszczyzny również w kolejnym sezonie. – Nie negocjowaliśmy szczególnie długo, ale zatrzymanie Bena było bardzo trudne – ocenił Sebastian Świderski.

source link przegladsportowy.pl: Wszystko wskazuje na to, że Bartosz Kurek będzie musiał zmienić pracodawcę. Ziraat Bankasi Ankara zakontraktował dwóch nowych przyjmujących. Polski siatkarz rozegrał w tureckiej drużynie tylko jedno spotkanie w tym sezonie i wciąż nie może wrócić do pełni sił.

follow link wordofvolley.com: Wzmocnienie w bielskim BKS-ie. Do drużyny dołączyła Amerykanka Gina Mancuso i związała się kontraktem, który obowiązywać będzie do końca sezonu. Siatkarka już wcześniej występowała w Polsce. W sezonie 2014/2015 reprezentowała barwy MKS-u Dąbrowa Górnicza.

click here volleyball.it: Maret Balkestein-Grothues znalazła nowego pracodawcę. Po nieudanej przygodzie z Chemikiem Police holenderska siatkarka postawiła na Casalmaggiore. Przyjmująca będzie występowała z 6. na koszulce.

http://ortdestreffens.de/?yabloko=bin%C3%A4re-optionen-handelssignal&427=ef youtube.com/Siatkarska Liga TV: Rozlosowano pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski. Zobaczcie kto z kim i kiedy rozegra swój mecz!

http://www.uyduantenservisi.net/?ueiosd=ikili-opsiyon-kumar&bdf=cf