TOP 5, czyli kawowe hity lipca

Sierpień rozpoczynamy błyskawicznym podsumowaniem poprzedniego miesiąca. Sprawdźcie pięć najchętniej czytanych przez Was tekstów w lipcu na VolleyCafe.pl. Jeśli przypadkiem któryś z nich ominęliście – to doskonała okazja na nadrobienie zaległości!

DSC_0448

1. Adrian Kacperkiewicz: Będę trenować tak ciężko, żeby pozostali czuli na plecach mój oddech

Siatkarz Espadonu Szczecin, przyjmujący Adrian Kacperkiewicz w naszym kawowym wywiadzie opowiedział o przejściu z siatkówki młodzieżowej do seniorskiej oraz o wyzwaniach, oczekiwaniach i przygotowaniach do pierwszego sezonu w PlusLidze.

2. Zuzanna Efimienko: Alojzy Świderek pozwolił mi zmienić stan cywilny

Choć od naszej rozmowy z Zuzanną Efimienko minęły już ponad trzy lata, to w lipcu bardzo chętnie powracaliście do kawowego wywiadu ze środkową reprezentacji Polski. Efimienko wówczas zdradziła, jak łączyć życie siatkarki, żony i gospodyni domowej!

3. Mecze wolimy oglądać w hali, ale stamtąd mało pamiętamy

To nasz pierwszy materiał, w którym skorzystaliśmy z pomocy kibiców! Wzięłyśmy na tapet różnice, jakie wynikają z oglądania meczów w telewizji i w hali. Zobaczcie, co wynikło z naszej współpracy z najlepszymi ekspertami w tym temacie!

4. Parytet w siatkówce – konieczność czy absurd?

W polskiej siatkówce brakuje… równouprawnienia. Od dłuższego czasu niestety męska jej odmiana jest zdecydowanie faworyzowana. Skutek? Może być tylko jeden – wyniki. A ostatnio polskie siatkarki wynik osiągnęły, wygrywając rozgrywki drugiej dywizji World Grand Prix!

5. Espresso z Wojciechem Sobalą

Wakacyjne #VESpresso z Wojciechem Sobalą. Jeśli jeszcze nie czytaliście naszej krótkiej ankiety ze środkowym Jastrzębskiego Węgla, teraz macie idealną okazję, by to zmienić!