TOP 5, czyli kawowe hity października

Powoli kończymy miesiąc październik, czas zatem na tradycyjne podsumowanie miesiąca na łamach VolleyCafe.pl. Sprawdźcie najchętniej czytane przez Was materiały i przypomnijcie sobie, co się działo!

top5

1. Espresso z Jakubem Kochanowskim

Espresso w towarzystwie mistrza świata juniorów? Poznajcie nieco bliżej Jakuba Kochanowskiego, środkowego Indykpolu AZS-u Olsztyn w naszej błyskawicznej ankiecie!

2. Nie przenoście nam drużyny do Krakowa

Klub Kibica Atomu Trefla Sopot postanowił zabrać głos w sprawie przeniesienia ich drużyny do Krakowa. Dementują – nie pogodzili się z decyzją działaczy. Zobaczcie, jak uzasadnili swoją decyzję.

3. W Rzymie zakończyło się narodzinami imperatora. W Polsce się uda?

Siatkarze reprezentacji Polski po mistrzostwach Europy zostali bez trenera. Wciąż nie wiadomo, kto będzie nowym selekcjonerem. Czy trio na tym stanowisku reprezentacji to dobry pomysł? Zobaczcie, co sądzimy na ten temat!

4. „Przerwana podróż”. Rusza przedsprzedaż książki o Arku Gołasiu

Do księgarni trafi książka Piotra Bąka „Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż”, w której autor, rozmawiając z rodziną, przyjaciółmi, trenerami i kolegami siatkarza, oddaje hołd tej wyjątkowej postaci.

5. Espresso z Robbertem Andringą

Włoskie espresso w towarzystwie holenderskiego przyjmującego Indykpolu AZS-u Olsztyn? Polecamy błyskawiczne espresso z Robbertem Andringą!