TOP 5, czyli kawowe hity września

Rozpoczynamy październik, więc to ostatni dzwonek na błyskawiczne podsumowanie września! Zobaczcie, które z naszych tekstów były przez Was najchętniej czytane. Sprawdźcie, czy przypadkiem coś nie umknęło Waszej uwadze!

TOP 5

1. Wywalmy wszystkich na zbity łeb!

Polacy zakończyli swój udział w mistrzostwach Europy na barażach. Niestety, nie był to udany turniej w wykonaniu biało-czerwonych, a szkoleniowiec reprezentacji Polski Ferdinando De Giorgi pożegnał się ze stanowiskiem. Sprawdźcie, jak „na gorąco” podsumowałyśmy tę imprezę.

2. Trefl Proxima Kraków – złodzieje czy wybawcy?

Atom Trefl Sopot przekształcił się w Trefl Proximę Kraków. O kulisach zmian porozmawiałyśmy z prezesem krakowskiej drużyny Łukaszem Kadelą. Polecamy serdecznie!

3. Alkostory, czyli Łukasza Kadziewicza przypadki

Łukasz Kadziewicz to postać nietuzinkowa. Można go kochać, albo nienawidzić, ale nie da się przejść obok niego obojętnie. Taka jest też książka „Kadziu siatkówka & rock’n’roll”. Polecamy Waszej uwadze recenzję biografii byłego reprezentanta Polski!

4. Gdzie sponsor nie pomoże tam kibica poślij, czyli gdańskie doLEWanie do pełna

Trefl Gdańsk stanął nad przepaścią z powodu wycofania się ze sponsoringu drużyny Grupy LOTOS. Klub sięgnął więc po ostatnią deskę ratunku, czyli kibiców! A kibice – jak zwykle – nie zawiedli!

5. 9 miesięcy minęło… a dziecka brak

Spotkanie w siedzibie PZPS pomiędzy Ferdinando De Giorgim a Jackiem Kasprzykiem odpowiedziało na nurtujące wszystkich kibiców Polski pytanie. Jednogłośnie stwierdzono, że Włoch nie będzie dłużej trenerem polskich siatkarzy. Włoch prowadził polską kadrę przez 9 miesięcy, a sukcesów na koncie zabrakło.