Wyniki: ORLENLiga 2016/2017

 

Klasyfikacja końcowa
1. Chemik Police
2. GROT Budowlani Łódź
3. Developres SkyRes Rzeszów
4. Impel Wrocław
5. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
6. ŁKS Commercecon Łódź
7. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
8. Giacomini Budowlani Toruń
9. Atom Trefl Sopot
10. Polski Cukier Muszynianka
11. PTPS Piła
12. KS Pałac Bydgoszcz
13. Legionovia Legionowo
14. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Finał (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

GROT Budowlani Łódź – Chemik Police 0:3 (14:25, 18:25, 17:25)
Chemik Police – GROT Budowlani Łódź 3:1 (25:19, 25:20, 22:25, 26:24)

O 3. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

Developres SkyRes Rzeszów – Impel Wrocław 3:2 (25:15, 23:25, 25:21, 14:25, 16:14)
Impel Wrocław – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 16:25, 17:25)

Półfinały (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police 0:3 (24:26, 18:25, 20:25)
GROT Budowlani Łódź – Impel Wrocław 3:1 (18:25, 25:22, 25:20, 25:22)
Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:10, 25:17, 25:19)
Impel Wrocław – GROT Budowlani Łódź 2:3 (22:25, 25:9, 25:18, 22:25, 10:15)

O 5. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

ŁKS Commercecon Łódź – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 21:25, 17:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:18, 25:21)

O 7. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

Giacomini Budowlani Toruń – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 22:25, 25:19, 25:23, 15:10)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Giacomini Budowlani Toruń 3:2 (28:30, 25:22, 25:21, 20:25, 15:11) złoty set: 15:12

O 9. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

Atom Trefl Sopot – Polski Cukier Muszynianka 3:2 (25:15, 18:25, 15:25, 25:19, 15:11)
Polski Cukier Muszynianka – Atom Trefl Sopot 1:3 (11:25, 25:17, 23:25, 13:25)

O 11. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

KS Pałac Bydgoszcz – Enea PTPS Piła 1:3 (25:16, 22:25, 19:25, 20:25)
Enea PTPS Piła – KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:21, 25:19, 20:25, 24:26, 12:15)

O 13. miejsce  (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec 3:1 (26:24, 20:25, 25:18, 25:16)
KSZO Ostrowiec – Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 28:26, 25:18), złoty set: 13:15

____________________________________________________________________

Faza zasadnicza

orl

1. kolejka

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Atom Trefl Sopot 3:1 (19:25, 25:22, 25:18, 26:24)
Giacomini Budowlani Toruń – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:21, 25:15)
Impel Wrocław – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:14, 25:22, 25:17)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:21, 25:21, 26:24)
Budowlani Łódź – Legionovia Legionowo 3:1 (21:25, 25:8, 25:21, 25:20)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (26:24, 25:21, 23:25, 31:29)
Chemik Police – PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:19, 25:21)

2. kolejka

Atom Trefl Sopot – PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:22, 25:19)
KS PAŁAC Bydgoszcz – Chemik Police 1:3 (25:23, 19:25, 14:25, 17:25)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – Legionovia Legionowo 3:2 (25:17, 18:25, 20:25, 25:23, 15:6)
Developres SkyRes Rzeszów – Budowlani Łódź 1:3 (17:25, 26:24, 21:25, 22:25)
KSZO Ostrowiec – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)
ŁKS Commercecon Łódź – Impel Wrocław 3:2 (25:16, 25:23, 15:25, 23:25, 15:8)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 24:26)

3. kolejka

Giacomini Budowlani Toruń – Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 15:25, 20:25)
Impel Wrocław – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:16)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:13, 20:25, 22:25, 19:25)
Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec 3:0 (26:24, 25:18, 25:16)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25, 23:25, 10:25)
Chemik Police – Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
PTPS Piła – KS PAŁAC Bydgoszcz 1:3 (22:25, 13:25, 25:19, 19:25)

4. kolejka

Atom Trefl Sopot – KS PAŁAC Bydgoszcz 1:3 (25:13, 16:25, 23:25, 20:25)
Legionovia Legionowo – PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:23, 25:19)
Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police 2:3  (24:26, 16:25, 25:23, 25:21, 12:15)
KSZO Ostrowiec – Polski Cukier Muszynianka ENEA 3:1 (25:14, 23:25, 25:23, 26:24)
ŁKS Commercecon Łódź – Budowlani Łódź 0:3 (17:25, 19:25,16:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)
Giacomini Budowlani Toruń – Impel Wrocław 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)

5. kolejka

Atom Trefl Sopot – Impel Wrocław 1:3 (13:25, 26:24, 18:25, 22:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:9, 25:22, 25:14)
Budowlani Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:20, 25:17, 18:25, 23:25, 15:10)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (23:25, 23:25, 25:20, 26:24, 15:9)
Chemik Police – KSZO Ostrowiec 3:1 (25:13, 25:15, 21:25, 25:14)
PTPS Piła – Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:21, 27:25, 21:25, 17:25, 15:8)
KS PAŁAC Bydgoszcz – Legionovia Legionowo  3:0 (25:23, 25:16, 25:15)

6. kolejka

Atom Trefl Sopot – Legionovia Legionowo 3:2 (21:25, 25:19, 25:15, 17:25, 15:13)
Developres SkyRes Rzeszów – KS PAŁAC Bydgoszcz  3:2 (21:25, 25:18, 21:25, 25:13, 15:9)
KSZO Ostrowiec – PTPS Piła 1:3 (20:25, 26:24, 20:25, 19:25)
ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police 1:3 (18:25, 25:16, 24:26, 19:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Polski Cukier Muszynianka ENEA 3:0 (25:13, 25:19, 25:15)
Giacomini Budowlani Toruń – Budowlani Łódź  0:3 (16:25, 18:25, 17:25)
Impel Wrocław – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 25:21, 24:26, 25:18, 12:15)

7. kolejka

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Atom Trefl Sopot 3:0 (25:15, 25:13, 25:16)
Budowlani Łódź – Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:19, 25:23)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (15:25, 25:18, 25:14, 25:22)
Chemik Police – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 26:28, 25:15, 25:23)
PTPS Piła – ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:22)
KS PAŁAC Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:17, 25:12, 25:19)
Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (23:25, 25:27, 16:25)

8. kolejka

Atom Trefl Sopot – Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (26:24, 15:25, 25:23, 25:19)
KSZO Ostrowiec – Legionovia Legionowo 3:2 (25:23, 19:25, 17:25, 25:22, 15:6)
ŁKS Commercecon Łódź – KS PAŁAC Bydgoszcz 1:3 (16:25, 25:20, 22:25, 23:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – PTPS Piła 1:3 (25:16, 12:25, 9:25, 13:25)
Giacomini Budowlani Toruń – Chemik Police 0:3 (17:25, 19:25, 17:25)
Impel Wrocław – Polski Cukier Muszynianka ENEA 3:1 (25:19, 20:25, 25:22, 25:11)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Budowlani Łódź 3:2 (25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 15:7)

9. kolejka

Budowlani Łódź – Atom Trefl Sopot  3:0 (25:14, 25:14, 25:17)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:23, 25:21, 22:25, 15:25, 15:12)
Chemik Police – Impel Wrocław 3:2 (25:20, 18:25, 19:25, 25:23, 15:9)
PTPS Piła – Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)
KS PAŁAC Bydgoszcz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (15:19, 19:25, 25:22, 25:11)
Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź  0:3 (16:25, 21:25, 22:25)
Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:9, 25:21)

10. kolejka

Atom Trefl Sopot – KSZO Ostrowiec  0:3 (23:25, 25:27, 15:25)
ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Legionovia Legionowo 3:2 (20:25, 24:26, 26:24, 25:18, 15:12)
Giacomini Budowlani Toruń – KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (22:25, 27:25, 25:13, 26:16)
Impel Wrocław – PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:20, 25:18)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Chemik Police 0:3 (13:25, 13:25, 17:25)
Budowlani Łódź – Polski Cukier Muszynianka ENEA  3:0 (25:20, 25:14, 25:22)

11. kolejka

Polski Cukier Muszynianka ENEA – Atom Trefl Sopot 3:1 (25:19, 12:25, 25:18, 26:24)
Chemik Police – Budowlani Łódź 3:0 (25:18, 25:17, 25:21)
PTPS Piła – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (19:25, 25:22, 25:20. 19:25, 11:15)
KS PAŁAC Bydgoszcz – Impel Wrocław 0:3 (19:25, 17:25, 14:25)
Legionovia Legionowo – Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (25:11, 24:26, 25:23, 25:22)
Developres SkyRes Rzeszów – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
KSZO Ostrowiec – ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (21:25, 26:24, 22:25, 23:25)

12. kolejka

Atom Trefl Sopot – ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (25:19, 25:14, 27:29, 23:25, 15:13)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KSZO Ostrowiec 3:2 (11:25, 20:25, 25:18, 25:14, 15:10)
Developres SkyRes Rzeszów – Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (25:17, 25:16, 23:25, 25:15)
Impel Wrocław – Legionovia Legionowo 3:0 (25:13, 25:18, 25:22)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:16, 25:22)
Budowlani Łódź – PTPS Piła 3:2 (25:21, 25:21, 19:25, 21:25, 15:10)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – Chemik Police 0:3 (9:25, 16:25, 20:25)

13. kolejka

Chemik Police – Atom Trefl Sopot 3:0 (25:13, 25:23, 25:15)
PTPS Piła – Polski Cukier Muszynianka ENEA  3:0 (25:15, 25:22, 25:16)
KS PAŁAC Bydgoszcz – Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 22:25 16:25)
Legionovia Legionowo – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 15:25, 25:16, 25:22)
Impel Wrocław – Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17, 25:23, 25:21)
KSZO Ostrowiec – Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:15, 25:21)
ŁKS Commercecon Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:21, 22:25, 25:22)

14. kolejka

Atom Trefl Sopot – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (18:25, 25:20, 25:21, 20:25, 10:15)
ŁKS Commercecon Łódź – Giacomini Budowlani Toruń 3:2 (21:25, 21:25, 25:20, 25:18, 19;17)
KSZO Ostrowiec – Impel Wrocław 1:3 (23:25, 29:27, 15:25, 16:25)
Developres SkyRes Rzeszów – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)
Legionovia Legionowo – Budowlani Łódź 2:3 (16:25, 25:22, 22:25, 25:21, 10:15)
KS PAŁAC Bydgoszcz – Polski Cukier Muszynianka ENEA 2:3 (9:25, 25:19, 25:11, 20:25, 11:15)
PTPS Piła – Chemik Police 0:3 (17:25, 20:25, 20:25)

15. kolejka

PTPS Piła – Atom Trefl Sopot 3:0 (30:28, 27:25, 25:15)
Chemik Police – KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (25:10, 26:24, 22:25, 25:19)
Legionovia Legionowo – Polski Cukier Muszynianka ENEA (przełożony na 7.02.2017)
Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (19:25, 19:25, 25:19, 16:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – KSZO Ostrowiec 3:1 (20:25, 29:27, 25:22, 25:19)
Impel Wrocław – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:21, 28:26, 25:18)
Giacomini Budowlani Toruń – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (20:25, 25:21, 25:17, 21:25, 15:12)

16. kolejka

Atom Trefl Sopot – Giacomini Budowlani Toruń 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Impel Wrocław 1:3 (25:21, 20:25, 16:25, 13:25)
ŁKS Commercecon Łódź – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 26:24)
KSZO Ostrowiec – Budowlani Łódź 2:3 (25:19, 17:25, 25:22, 23:25, 12:15)
Developres SkyRes Rzeszów – Polski Cukier Muszynianka ENEA 3:2 (23:25, 25:22, 25:20, 25:27, 15:9)
Legionovia Legionowo – Chemik Police 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)
KS PAŁAC Bydgoszcz – PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:19, 25:18)

17. kolejka

KS PAŁAC Bydgoszcz – Atom Trefl Sopot 1:3 (16:25, 25:23, 26:28, 21:25)
PTPS Piła – Legionovia Legionowo  3:0 (25:20, 25:21, 25:18)
Chemik Police  – Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:19, 25:16, 25:16)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – KSZO Ostrowiec 3:2 (25:20, 18:25, 23:25, 25:20, 15:7)
Budowlani Łódź  – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:17)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
Impel Wrocław – Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:11, 25:13, 25:14)

18. kolejka

Impel Wrocław – Atom Trefl Sopot 3:1 (26:24, 22:25, 25:16, 25:19)
Giacomini Budowlani Toruń – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  1:3 (19:25, 25:20, 23:25, 20:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Budowlani Łódź 0:3 (22:25, 23:25, 13:25)
ŁKS Commercecon Łódź – Polski Cukier Muszynianka ENEA 3:1 (25:23, 25:15, 18:25, 25:14)
KSZO Ostrowiec – Chemik Police 0:3 (22:25, 20:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów – PTPS Piła 3:0 (25:21, 25:17, 25:10)
Legionovia Legionowo – KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (28:26, 25:21, 14:25, 26:28, 15:8)

19. kolejka

Legionovia Legionowo – Atom Trefl Sopot 2:3 (25:23, 20:25, 25:22, 20:25, 9:15)
KS PAŁAC Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (17:25, 18:25, 25:21, 18:25)
PTPS Piła – KSZO Ostrowiec 2:3 (25:20, 21:25, 25:19, 11:25, 13:15)
Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (22:25, 25:21, 20:25, 25:19, 15:7)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25;16, 16:25, 23:25, 25:21, 22:20)
Budowlani Łódź – Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (19:25, 25:21, 25:12, 25:20)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Impel Wrocław 2:3 (25:17, 11:25, 25:23, 18:25, 12:15)

20. kolejka

Atom Trefl Sopot – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (22:25, 16:25, 25:16, 17:25)
Impel Wrocław- Budowlani Łódź 3:1 (25:19, 25:23, 23:25, 25:21)
Giacomini Budowlani Toruń – Polski Cukier Muszynianka ENEA 3:0 (25:20, 25:19, 25:21)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Chemik Police 1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 17:25)
ŁKS Commercecon Łódź – PTPS Piła 3:1 (25:17, 25:18, 21:25, 25:17)
KSZO Ostrowiec – KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (12:25, 25:19, 25:13, 18:25, 15:9)
Developres SkyRes Rzeszów – Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:19, 25:16)

21. kolejka

Developres SkyRes Rzeszów – Atom Trefl Sopot  3:0 (25:12, 25:17, 25:17)
Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec  3:2 (25:21, 25:20, 21:25, 17:25, 15:9)
KS PAŁAC Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (17:25, 13:25, 17:25)
PTPS Piła – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 25:19, 18:25, 16:25)
Chemik Police – Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (23:25, 26:24, 25:23, 25:17)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – Impel Wrocław 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)
Budowlani Łódź – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  3:0 (25:15, 25:23, 25:8)

22. kolejka

Atom Trefl Sopot – Budowlani Łódź 2:3 (7:25, 18:25, 25:23, 25:17, 8:15)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Muszynianka ENEA 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
Impel Wrocław – Chemik Police 3:1 (25:21, 22:25, 25:21, 25:19)
Giacomini Budowlani Toruń – PTPS Piła 3:1 (19:25, 25:17, 25:22, 25:8)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (25:17, 17:25, 25:21, 28:26)
ŁKS Commercecon Łódź – Legionovia Legionowo 2:3 (16:25, 25:22, 22:25, 25:21, 10:15)
KSZO Ostrowiec – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:22, 18:25, 20:25, 14:25)

23. kolejka

KSZO Ostrowiec – Atom Trefl Sopot 3:2 (17;25, 25:12, 22:25, 26:24, 15:10)
Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:18)
Legionovia Legionowo – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (25:11, 23:25, 23:25, 25:22, 13:15)
KS PAŁAC Bydgoszcz – Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (19:25, 25:16, 20:25, 23:25)
PTPS Piła – Impel Wrocław 0:3 (7:25, 27:29, 16:25)
Chemik Police – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:18, 26:24)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – Budowlani Łódź 1:3 (25:27, 24:26, 25:21, 18:25)

24. kolejka

Atom Trefl Sopot – Polski Cukier Muszynianka ENEA 3:2 (25:19, 26:24, 25:27, 25:27, 15:9)
Budowlani Łódź  – Chemik Police 3:1 (25:23, 25:18, 19:25, 25:23)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:11, 25:23)
Impel Wrocław – KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (23:25, 25:20, 17:25, 25:11, 15:8)
Giacomini Budowlani Toruń – Legionovia Legionowo 3:1 (25:15, 28:26, 17:25, 25:19)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:17, 13:25, 25:16, 21:25, 17:15)
ŁKS Commercecon Łódź – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)

25. kolejka

ŁKS Commercecon Łódź – Atom Trefl Sopot 3:2 (20:25, 29:27, 25:20, 24:26, 15:13)
KSZO Ostrowiec – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)
Giacomini Budowlani Toruń – Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (18:25, 14:25, 25:15, 25:18, 15:9)
Legionovia Legionowo – Impel Wrocław 1:3 (25:20, 9:25, 12:25, 17:25)
KS PAŁAC Bydgoszcz – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 13:25, 18:25)
PTPS Piła – Budowlani Łódź 0:3 (21:25, 18:25, 17:25)
Chemik Police – Polski Cukier Muszynianka ENEA 3:0 (29:27, 25:17, 25:20)

26. kolejka

Atom Trefl Sopot – Chemik Police 3:2 (25:23, 25:22, 21:25, 17:25, 15:13)
Polski Cukier Muszynianka ENEA – PTPS Piła 3:1 (25:12, 25:17, 21:25, 25:16)
Budowlani Łódź – KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:12, 25:20, 25:17)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Legionovia Legionowo 3:1 (19:25, 25:21, 25:20, 25:17)
Impel Wrocław – Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)
Giacomini Budowlani Toruń – KSZO Ostrowiec 3:2 (20:25, 21:25, 25:19, 25:16, 15:8)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)