Wyniki: PlusLiga 2016/2017

Tabela końcowa:

  1. ZAKSA Kędzierzyn Koźle
  2. PGE Skra Bełchatów
  3. Jastrzębski Wegiel
  4. Asseco Resovia Rzeszów
  5. Indykpol AZS Olsztyn
  6. Cuprum Lubin
  7. Cerrad Czarni Radom
  8. LOTOS Trefl Gdańsk
  9. ONICO AZS Politechnika Warszawska
  10. GKS Katowice
  11. MKS Będzin
  12. Espadon Szczecin
  13. Effector Kielce
  14. BBTS Bielsko-Biała
  15. Łuczniczka Bydgoszcz
  16. AZS Częstochowa

Finał (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (25:27, 21:25, 19:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów 3:1 (21:25, 25:23, 27:25, 25:18)

O 3. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:21, 34:32,  24:26, 25:21)
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel 2:3 (26:24, 25:17, 21:25, 26:28, 9:15)

Półfinały (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (23:25, 20:25, 19:25)
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:21, 25:15, 25:13)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:19, 25:17, 25:20)
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:21, 19:25, 25:21, 18:25, 8:15)

O 5. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (25:16, 24:26, 16:25, 21:25)
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin 3:1 (25:27, 25:23, 25:15, 25:22)

O 7. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

Cerrad Czarni Radom – LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (22:25, 25:15, 25:23, 16:25, 13:15)
LOTOS Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom 1:3 (19:25, 30:28, 18:25, 18:25)

O 9. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

ONICO AZS Politechnika Warszawska – GKS Katowice 3:1 (25:18, 25:27, 17:25, 25:18)
GKS Katowice – ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 (25:18, 29:31, 31:29, 25:21) złoty set: 12:15

O 11. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

Espadon Szczecin – MKS Będzin 1:3 (22:25, 21:25, 37:35, 23:25)
MKS Będzin – Espadon Szczecin 3:0 (25:23, 26:24, 25:15)

O 13. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

BBTS Bielsko-Biała – Effector Kielce 2:3 (25:19, 23:25, 25:21, 22:25, 12:15)
Effector Kielsce – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:17, 25:19)

O 15. miejsce (dwumecz, w przypadku remisu złoty set)

AZS Czestochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (25:19, 25:23, 19:25, 16:25, 15:7)
Łuczniczka Bydgoszcz – AZS Częstochowa 3:1 (23:25, 25:21, 25:19, 25:18)

pl

1. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (15:25, 22:25, 23:25)
Espadon Szczecin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (15:25, 11:25, 22:25)
PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin 3:0 (25:18, 25:18, 26:24)
LOTOS Trefl Gdańsk – Effector Kielce 3:1 (20:25, 25:22, 25:21, 25:23)
BBTS Bielsko-Biała – Cuprum Lubin 0:3 (17:25, 16:25, 20:25)
Cerrad Czarni Radom – AZS Częstochowa 3:0 (27:25, 25:21, 25:17)
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (25:19, 23:25, 22:25, 29:27, 15:7)
GKS Katowice – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (25:19, 14:25, 25:18, 25:19)

2. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:20, 25:20)
Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:21, 25:12)
AZS Częstochowa – Jastrzębski Węgiel 0:3 (16:25, 22:25, 16:25)
Cerrad Czarni Radom – BBTS Bielsko-Biała 1:3 (20:25, 23:25, 27:25, 21:25)
Effector Kielce – Cuprum Lubin 2:3 (18:25, 23:25, 25:22, 25:18, 9:15)
MKS Będzin – LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (22:25, 25:17, 20:25, 25:20, 13:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów 1:3 (25:22, 26:28, 24:26, 23:25)
Espadon Szczecin – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 20:25, 22:25)

3. kolejka

Espadon Szczecin – ONICO AZS Politechnika Warszawska 0:3 (21:25, 23:25, 20:25)
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (23:25, 18:25, 25:19, 20:25)
LOTOS Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (18:25, 25:21, 24:26, 23:25)
Cuprum Lubin – MKS Będzin 3:0 (25:16, 25:13, 25:19)
Cerrad Czarni Radom – Effector Kielce 2:3 (23:25, 25:20, 25:17, 21:25, 13:15)
Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:13, 25:14, 25:16)
GKS Katowice – AZS Częstochowa 3:0 (25:16, 25:23, 26:24)
Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (18:25, 16:25, 25:19, 14:25)

4. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:23, 25:20, 18:25, 28:26)
AZS Częstochowa – Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (20:25, 27:25, 21:25, 25:17, 15:11)
BBTS Bielsko-Biała – GKS Katowice 0:3 (24:26, 22:25, 15:25)
Effector Kielce – Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:22, 25:22, 14:25, 15:25, 13:15)
MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom 0:3 (18:25, 20:25, 22:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin 3:0 (25:21, 25:19, 25:16)
Asseco Resovia Rzeszów – Lotos Trefl Gdańsk 3:1 (25:18, 25:17, 17:25, 25:17)
Espadon Szczecin – PGE Skra Bełchatów 0:3 (27:29, 19:25, 27:29)

5. kolejka

PGE Skra Bełchatów – ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:20, 30:28, 25:22)
LOTOS Trefl Gdańsk – Espadon Szczecin 3:1 (25:15, 26:28, 27:25, 25:19)
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:20, 25:20, 25:22)
Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (22:25, 20:25, 25:23, 19:25)
Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin 1:3 (21:25, 31:29, 22:25, 21:25)
GKS Katowice – Effector Kielce 0:3 (23:25, 28:30, 19:25)
Łuczniczka Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:19, 25:17)
Indykpol AZS Olsztyn – AZS Częstochowa 3:1 (25:22, 27:25, 18:25, 25:19)

6. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – AZS Częstochowa 1:3 (25:22, 29:31, 22:25, 21:25)
BBTS Bielsko-Biała – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (22:25, 23:25, 16:25)
Effector Kielce – Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (15:25, 25:23, 22:25, 25:18, 15:11)
MKS Będzin – GKS Katowice 3:1 (25:22, 22:25, 25:21, 25:17)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:21, 20:25, 25:16, 25:27, 22:20)
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:18, 25:16, 25:15)
Cuprum Lubin – Espadon Szczecin 3:0 (25:14, 25:23, 25:13)
PGE Skra Bełchatów – LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 (25:18, 30:28, 25:16)

7. kolejka

LOTOS Trefl Gdańsk – ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 (25:20, 23:25, 25:16, 25:20)
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów 0:3 (23:25, 19:25, 19:25)
Cerrad Czarni Radom – Espadon Szczecin 3:1 (25:20, 25:20, 27:29, 25:19)
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:20)
GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (26:28, 16:25, 20:25)
Łuczniczka Bydgoszcz – MKS Będzin 3:0 (25:23, 25:18, 25:19)
Indykpol AZS Olsztyn – Effector Kielce 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
AZS Częstochowa – BBTS Bielsko-Biała 3:2 (16:25, 25:22, 25:23, 22:25, 15:4)

8. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – BBTS Bielsko-Biała 1:3 (23:25, 25:20, 21:25, 23:25)
Effector Kielce – AZS Częstochowa 3:1 (25:22, 25:21, 19:25,25:21)
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (25:20, 22:25, 13:25, 25:22, 6:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (26:24, 25:18, 19:25, 25:15)
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice 2:3 (25:17, 23:25, 23:25, 25:22, 11:15)
Espadon Szczecin – Jastrzębski Węgiel 1:3 (23:25, 25:23, 17:25, 15:25)
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:12, 25:23, 25:18)
LOTOS Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin 3:2 (25:16, 18:25, 17:25, 25:22, 15:13)

9. kolejka

Cuprum Lubin – ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 (21:25, 25:19, 25:19, 25:15)
Cerrad Czarni Radom – LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (21:25, 25:22, 30:28, 32:30)
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów 3:2 (22:25, 25:22, 25:21, 23:25, 15:11)
GKS Katowice – Espadon Szczecin 3:1 (25:19, 21:25, 35:33, 25:16)
Łuczniczka Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 18:25,20:25)
Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 16:25, 21:25)
AZS Częstochowa – MKS Będzin 2:3 (25:19, 18:25, 32:34, 25:18, 10:15)
BBTS Bielsko-Biała – Effector Kielce 2:3 (21:25, 25:23, 25:21, 22:25, 12:15)

10. kolejka

Effector Kielce – ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:3 (17:25, 28:30, 25:22, 23:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Częstochowa 3:0 (25:11, 25:21, 25:19)
MKS Będzin – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:12, 25:19, 25:13)
Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:19, 22:25, 25:22, 25:21)
Espadon Szczecin – Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (20:25, 25:21, 16:25, 25:14, 15:12)
PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice 3:0 (25:19, 25:17, 25:22)
Jastrzębski Węgiel – LOTOS Trefl Gdańsk 3:2 (25:21, 25:20, 23:25, 22:25, 15:13)
Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom 1:3 (26:28, 25:23, 29:31, 23:25)

11. kolejka

Cerrad Czarni Radom – ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:1 (25:23, 22:25, 25:17, 25:22)
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin 2:3 (24:26, 26:24, 25:12, 16:25, 11:15)
GKS Katowice – LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
Łuczniczka Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów 0:3 (23:25, 19:25, 23:25)
Indykpol AZS Olsztyn – Espadon Szczecin 3:1 (23:25, 28:26, 28:26, 25:13)
AZS Częstochowa – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (23:25, 18:25, 21:25)
BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (15:25, 17:25, 15:25)
Effector Kielce – MKS Będzin 2:3 (17:25, 17:25, 27:25, 25:21, 10:15)

12. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – MKS Będzin  3:2 (36:38, 23:25, 25:18, 25:18, 15:6)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Effector Kielce 3:0 (28:26, 25:18, 25:21)
Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała 3:2 (28:30, 25:16, 21:25, 25:18, 15:7)
Espadon Szczecin – AZS Częstochowa 3:2 (21:25, 25:20, 25:23, 19:25, 15:10)
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:27, 25:22, 25:13, 25:21)
LOTOS Trefl Gdańsk – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (36:38, 25:18, 25:14, 25:18)
Cuprum Lubin – GKS Katowice 3:2 (33:35, 25:18, 25:20, 21:25, 15:10)
Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel 1:3 (23:25, 28:26, 16:25, 23:25)

13. kolejka

Jastrzębski Węgiel – ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:2 (28:30, 20:25, 25:18, 25:20, 15:12)
GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom 0:3 (23:25, 19:25, 27:29)
Łuczniczka Bydgoszcz – Cuprum Lubin 1:3 (27:25, 23:25, 20:25, 20:25)
Indykpol AZS Olsztyn – LOTOS Trefl Gdańsk 3:2 (25:21, 25:14, 21:25, 13:25, 16:14)
AZS Częstochowa – PGE Skra Bełchatów 1:3 (30:28, 15:25, 22:25, 21:25)
BBTS Bielsko-Biała – Espadon Szczecin 3:1 (25:21, 25:21, 19:25, 26:24)
Effector Kielce – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 29:25, 12:25)
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (16:25, 16:25, 18:25)

14. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (13:25, 21:25, 21:25)
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:17, 25:18)
Espadon Szczecin – Effector Kielce 3:0 (25:23, 31:29, 25:21)
PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
LOTOS Trefl Gdańsk – AZS Częstochowa 3:1 (22:25, 25:15, 25:18, 25:19)
Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (19:25, 22:25, 25:21, 23:25)
Cerrad Czarni Radom – Łuczniczka Bydgoszcz 2:3 (25:18, 30:32, 25:14, 17:25, 11:15)
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice 3:1 (26:15, 24:26, 25:19, 25:16)

15. kolejka

GKS Katowice – ONICO AZS Politechnika Warszawska 2:3 (28:30, 25:16, 25:18, 21:25, 12:15)
Łuczniczka Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 18:25, 20:25)
Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom  3:1 (22:25, 25:16, 25:20, 25:15)
AZS Częstochowa – Cuprum Lubin 1:3 (22:25, 22:25, 28:26, 22:25)
LOTOS Trefl Gdańsk – BBTS Bielsko-Biała 3:1 (22:25, 25:21, 25:19, 25:14)
Effector Kielce – PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25, 20:25, 17:25)
MKS Będzin – Espadon Szczecin 3:0 (25:19, 25:16, 25:21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (23:25, 25:18, 25:18, 18:25, 13:15)

16. kolejka

Asseco Resovia Rzeszów – ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:19, 25:18, 25:17)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Espadon Szczecin 3:0 (25:18,25:12, 25:22)
MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów 2:3 (18:25, 28:26, 25:22,23:25, 10:15)
Effector Kielce – LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 (15:25, 22:25, 22:25)
Cuprum Lubin – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:18, 25:17)
AZS Częstochowa – Cerrad Czarni Radom 0:3 (13:25, 21:25, 15:25)
Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel 3:1 (24:26, 25:18, 25:23, 27:25)
Łuczniczka Bydgoszcz – GKS Katowice 2:3 (25:22, 17:25, 25:21, 23:25, 15:17)

17. kolejka

Łuczniczka Bydgoszcz – ONICO AZS Politechnika Warszawska 0:3 (17:25, 20:25, 26:28)
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (14:25, 20:25, 15:25)
Jastrzębski Węgiel – AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 25:16, 25:16)
BBTS Bielsko-Biała – Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:20, 20:25, 25:23, 25:20)
Cuprum Lubin – Effector Kielce 3:0 (25:20, 25:16, 25:17)
LOTOS Trefl Gdańsk – MKS Będzin 3:0 (25:21, 25:19, 27:25)
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (23:25, 19:25, 25:18, 25:20, 15:9)
Asseco Resovia Rzeszów – Espadon Szczecin 3:0 (25:23, 25:18, 25:17)

18. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – Espadon Szczecin 3:0 (25:19, 25:17, 25:12)
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów 3:1 (20:25, 25:22, 30:28, 25:17)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 (25:22, 25:15, 25:16)
MKS Będzin – Cuprum Lubin 3:2 (25:23, 20:25, 25:23, 23:25, 15:11)
Effector Kielce – Cerrad Czarni Radom 0:3 (22:25, 17:25, 19:25)
BBTS Bielsko-Biała – Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:22, 17:25, 19:25, 20:25)
AZS Częstochowa – GKS Katowice 2:3 (14:25, 25:21, 22:25, 25:22, 10:15)
Indykpol AZS Olsztyn – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (25:22, 25:21, 20:25, 25:20)

19. kolejka

Indykpol AZS Olsztyn – ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:18, 30:28, 25:20)
Łuczniczka Bydgoszcz – AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 25:23, 27:25)
GKS Katowice – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:21, 25:13)
Jastrzębski Węgiel – Effector Kielce 3:0 (25:21, 25:17, 25:23)
Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin 3:1 (25:22, 25:18, 22:25, 25:23)
Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (17:25, 25:19, 23:25, 19:25)
LOTOS Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (23:25, 26:24, 17:25, 25:20, 15:10)
PGE Skra Bełchatów – Espadon Szczecin 3:0 (25:23, 25:21, 25:23)

20. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:22, 22:25, 25:23, 25:18)
BBTS Bielsko-Biała – Łuczniczka Bydgoszcz 2:3 (29:31, 25:16, 25:22, 18:25, 11:15)
Effector Kielce – GKS Katowice 1:3 (25:22, 13:25, 19:25, 23:25)
MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:21, 22:25, 26:28, 20:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom 3:2 (21:25, 26:24,17:25,  25:19, 19:17)
Espadon Szczecin- LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (22:25, 25:22, 31:29, 25:23)
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin 3:2 (26:24, 25:16, 15:25, 21:25, 17:15)
AZS Częstochowa – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (18:25, 23:25, 22:25)

21. kolejka

AZS Częstochowa – ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:3 (25:16, 18:25, 28:30, 22:25)
Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:18, 25:22)
Łuczniczka Bydgoszcz – Effector Kielce 2:3 (23:25, 25:17, 25:22, 20:25, 15:17)
GKS Katowice – MKS Będzin 0:3 (20:25, 22:25, 23:25)
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (25:23, 25:23, 19:25, 18:25, 11:15)
Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (25:19, 18:25, 21:25, 14:25)
Espadon Szczecin – Cuprum Lubin 0:3 (19:25, 16:25, 16:25)
LOTOS Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:21, 20:25, 25:16, 18:25, 10:15)

22. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – LOTOS Trefl Gdańsk 1:3 (25:27, 23:25, 25:21, 18:25)
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin 3:0 (25:20, 25:16, 25:23)
Espadon Szczecin – Cerrad Czarni Radom 2:3 (12:25, 20:25, 25:22, 25:23, 9:15)
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel 1:3 (21:25, 25:15, 24:26, 20:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice 3:0 (30:28, 32:30, 31:29)
MKS Będzin – Łuczniczka Bydgoszcz  2:3 (25:17, 19:25, 22:25, 25:14, 13:15)
Effector Kielce – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (23:25, 19:25, 19:25)
BBTS Bielsko-Biała – AZS Częstochowa 1:3 (23:25, 25:19, 19:25, 22:25)

23. kolejka

BBTS Bielsko-Biała – ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0 (21:25, 31:29, 25:22)
AZS Częstochowa – Effector Kielce 1:3 (20:25, 20:25, 25:17, 25:27)
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin 3:2 (24:26, 19:25, 25:13, 25:13, 15:9)
Łuczniczka Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (23:25, 16:25, 22:25)
GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (26:28, 25:20, 25:22, 23:25, 12:15)
Jastrzębski Węgiel – Espadon Szczecin 3:0 (25:15, 25:20, 25:23)
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:16, 19:25, 25:22, 17:25, 10:15)
Cuprum Lubin – LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (25:16, 24:26, 25:15, 25:16)

24. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – Cuprum Lubin 0:3 (15:25, 21:25, 19:25)
LOTOS Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom 3:1 (22:25, 25:18, 25:23, 25:20)
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:27, 25:17, 23:25, 25:15, 15:10)
Espadon Szczecin – GKS Katowice 2:3 (16:25, 28:26, 25:22, 20:25, 11:15)
Asseco Resovia Rzeszów – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:21, 25:13)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (21:25, 25:21, 25:21, 25:22)
MKS Będzin – AZS Częstochowa 3:1 (27:29, 25:19, 25:14, 25:10)
Effector Kielce – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:13, 25:13)

25. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – Effector Kielce 1:3 (23:25, 25:18, 18:25, 20:25)
AZS Częstochowa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (15:25, 16:25, 20:25)
BBTS Bielsko-Biała – MKS Będzin 1:3 (25:20, 17:25, 14:25, 26:28)
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (25:19, 25:23, 17:25, 21:25, 10:15)
Łuczniczka Bydgoszcz – Espadon Szczecin 1:3 (21:25, 25:20, 23:25, 22:25)
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów 2:3 (22:25, 25:21, 20:25, 25:22, 13:15)
LOTOS Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel 1:3 (20:25, 25:14, 18:25, 26:28)
Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin 3:0 (27:25, 26:24, 25:21)

26. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:20, 25:20, 21:25, 25:18)
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:17, 25:22, 22:25, 21:25, 11:15)
GKS Katowice – LOTOS Trefl Gdańsk 3:2 (25:22, 25:14, 20:25, 16:25, 15:13)
PGE Skra Bełchatów – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:14, 25:14, 25:9)
Espadon Szczecin – Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (25:20, 25:27, 25:17, 16:25, 11:15)
Asseco Resovia Rzeszów – AZS Częstochowa 3:0 (25:21, 25:20, 25:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:9, 25:20)
MKS Będzin – Effector Kielce 3:1 (25:22, 25:13, 19:25, 25:20)

27. kolejka

MKS Będzin – ONICO AZS Politechnika Warszawska 1:3 (23:25, 21:25, 25:18, 21:25)
Effector Kielce – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 19:25, 15:25)
BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (16:25, 19:25, 19:25)
AZS Częstochowa – Espadon Szczecin 1:3 (15:25, 25:21, 14:25, 21:25)
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów 2:3 (27:29, 15:25, 25:22, 25:19, 9:15)
Łuczniczka Bydgoszcz – LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (25:23, 22:25, 25:19, 18:25, 13:15)
GKS Katowice – Cuprum Lubin 2:3 (25:23, 13:25, 18:25, 29:27, 12:15)
Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:23, 25:20, 25:18)

28. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:23, 20:25, 19:25, 25:21, 15:12)
Cerrad Czarni Radom – GKS Katowice 2:3 (24:26, 14:25, 25:18, 25:23, 22:24)
Cuprum Lubin – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (26:24, 17:25, 25:21, 25:19)
LOTOS Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (26:28, 25:27, 18:25)
PGE Skra Bełchatów – AZS Częstochowa 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)
Espadon Szczecin – BBTS Bielsko-Biała 2:3 (23:25, 23:25, 16:25, 23:25, 18:20)
Asseco Resovia Rzeszów – Effector Kielce 3:1 (25:17, 25:14, 20:25, 25:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin 3:1 (28:30, 25:18, 25:23, 27:25)

29. kolejka

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – ONICO AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:22, 25:16, 25:12)
MKS Będzin – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (17:25, 16:25, 18:25)
Effector Kielce – Espadon Szczecin 2:3 (25:20, 25:27, 22:25, 25:23, 11:15)
BBTS Bielsko-Biała – PGE Skra Bełchatów 0:3 (19:25, 24:26, 14:25)
AZS Częstochowa – LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 (17:25, 24:26, 15:25)
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin 3:1 (17:25, 25:17, 25:21, 25:23)
Cerrad Czarni Radom- Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (25:11, 25:18, 23:25, 25:22)
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel 2:3 (20:25, 23:25, 25:22, 25:21, 9:15)

30. kolejka

ONICO AZS Politechnika Warszawska – GKS Katowice 3:0 (25:19, 25:20, 28:26)
Jastrzębski Węgiel – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:21, 25:19)
Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:23, 15:25, 19:25, 19:25)
Cuprum Lubin – AZS Częstochowa 3:0 (25:23, 25:8, 25:20)
BBTS Bielsko-Biała – LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (21:25, 23:25, 25:20, 25:16, 17:19)
PGE Skra Bełchatów – Effector Kielce 3:0 (25:14, 25:19, 25:17)
Espadon Szczecin – MKS Będzin 3:2 (25:23, 19:25, 21:25, 25:21, 15:11)
Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:21, 25:22, 25:19)